Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pyetje - Përgjigje

Mbaruan pushimet e mija per kete vite.

Vendi qe do te vizitosh patjeter?
 
E Kam takuar, por dhe PIKEN me te fundit te shpirtit Po ashtu e Kam takuar.

Cfare te tundon me shum ne jete
 
Vdekja,se cdo tundim tjeter e kam shuar.


Kush eshte pika e fundit e shpirtit??
 
Pika e fundit per mu personalisht ishte dhe eshte Jo sic ka qene, kur te iken personi me i shtrrenjt qe ke, dhe ai person ka qen gjithmone me ty ne cdo moment te jetes, dhe papritur se ke mo afer dhe se ke mo gjalle.

Cfare do e lumturonte @Mignonne ?
 
Asgje,lumturia eshte nje fjale e perdorur nga poetet per te nderthurur nje mori emocionesh brenda disa rreshtave,te besosh ne lumturi eshte si te besosh ne babagjysh.


Si po ju duket forumi jon?
 
Cdokush ka aspektet dhe idete e tije dhe eksperiencat e tij ne lidhje me lumturine.
Forumi i bukur pozitiv shume, pa ofendime e sharje, humori gallatat ngacmime Jan okej dhe Brenda rregullave.

Cfare mendoni per adoleshencen e diteve te sotme ?
 
Eshte e shthurur dhe pa principe dhe moral,fatkeqsisht e nderlikuar dhe mjaft bullizuese mes vetit.


Cfare mendoni per koherat qe jetojm?
 
Mendoj qe mosha jone, ka kaluar pjesen me te bukur te kohes, nga ku ishim pa asnje teknologji, dhe deri me sot qe teknologjia eshte shume e avancuar.
Ditet e sotme Jan si mos me keq, arsyeja kryesore eshte rrespekti dhe morali, sot Jan zhduk fare pothuajse.

Cfare do e ndryshonte shoqerine shqiptare?
 
Duhen disa dekada per tu bere ndryshimi ne shoqerin Shqipetare,parsorja eshte servilizmi ne cdo ambient dhe kjo ka shume ane negative pasi qe morali qe kushdo po merr eshte qe pa servilizem ti nuk mund te ecesh,,,ka shume diskutim te gjate kjo teme.


Cfare keshille do tu jepje rinis se sotme?
 
Keshilla eshte, te kene Seder, karakter, parime!

Cfare do ndaloje kategorikisht ne shqiperi dhe shoqerine shqiptare?
 
Iden qe te ecesh para duhet te shesesh dhe shitesh,do doja tju ngulisja mire ne koken e tyre faktin qe mbill dhe patjeter do te korresh.


e keni pire kafen per sot?
 
Pooo e kam pire, un Po nuk piva kafe fluturoj kot me kot 😂

Cfare Mendon se eshte mashtrrimi me i madh boteror?
 
Patjeter qe po,fluturova dhe un dikur duke len zemren te udhehiqte kembet dhe nuk mbeta e zhgenjyer asnjeher zemra ime mbart Gps me te sofistikuar per te te cuar ne destinacionin e duhur,perjetova dhe jetova cdo tundim te mundshem imagjinar,,,Dhe kjo ishte 😛 sot mundem te pergjigjem pyetjes tuaj plot krenari qe fluturova dhe pas saj zbrita me kembet ne toke pa fraktura.

Ju keni pire kafe ndersa un jo,koha per nani nani.
Vend e pa vend 🤪

Po ju keni fluturuar ndonjeher ?
 
Patjeter qe po,fluturova dhe un dikur duke len zemren te udhehiqte kembet dhe nuk mbeta e zhgenjyer asnjeher zemra ime mbart Gps me te sofistikuar per te te cuar ne destinacionin e duhur,perjetova dhe jetova cdo tundim te mundshem imagjinar,,,Dhe kjo ishte 😛 sot mundem te pergjigjem pyetjes tuaj plot krenari qe fluturova dhe pas saj zbrita me kembet ne toke pa fraktura.

Ju keni pire kafe ndersa un jo,koha per nani nani.
😂😂 Ik nani ik 😜
Te kendoj nje ninull te flesh rehat 😜
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.