• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Radio Netedy.com

AlbaniaIrC

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
254
Vendndodhja
Gjithandej
Tani po
Hajde muzik hajde
Merrni dj Eriostin se ahengaxhi :) :) :) :p
 
Mesazhe
626
Mosha
33
Vendndodhja
Albania
lol :p :p
 
Top