• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Radio Netedy.com

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,790
Location
127.0.0.1
Degjoni Ritmet e Radio Netedy.com ne http://chat.netedy.com

Klikoni Play pa u futur ne chat nese jeni me telefon
me PC ben automatikisht Play! :)

Degjim te kendshem
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

AlbaniaIrC

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
262
Location
Gjithandej
Tani po
Hajde muzik hajde
Merrni dj Eriostin se ahengaxhi :) :) :) :p
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,427
Mosha
26
Location
Tiranë
Une hiç
 
Top