• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Sa Alkool Konsumoni???

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,216
Allahile or taj une nuk ndihem mire po nuk konsumova 200 ml te distiluar dhe 500 ml te fermentuar. :D
Dmth Nese me shikoni qe rri urte ndonje dite do te thote qe se kam prek shishen me dore. :p
 

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,759
Location
127.0.0.1
Alkoli sben burr te mir askend.
Konsumi im vetem me raste me shoqeri :)
 

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,548
Te dashur forumista doja me dite
Sa alkool konsumoni ne dite:
( jave,per ata qe pijne pak)??
----------------------------------------
Mesatarja ime ditore eshte:
3-4 birra dhe dy dopie vodka.
??????????
Mesatarja ditore 3-4 birra e dy dopjo vodka?
He mi mos ja piiiip mhb tashi
E prej sa kohesh e bo ket internerar?

Vallaj 1-2 gota vere ne fundjave e boll.....me pi si laki i bi me shku ne shpi me te pytme lol
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,159
Mosha
27
3-4 birra ne ver e kisha se ateher kom hudh temen:
Per sa i perket vodka ahh ate e thek vallai e shoqeroj dhe me kafe.🤗🤗
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,159
Mosha
27
Se kom provu me thon te drejten.
Ngaqe shkoj shpesh ne Rusi e me plq +i mor masat ene kur jom ketu.😂😂
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,216
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Une pa nje shishe vodka Kuçove s’me ze gjumi.
Ne mengjes i rras nje domixhan me konjak Iskenderi prodhuar ne Thailande ene jam me rregull.
 
Top