Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa % E Urreni Antarin/en Siper Jush?-Dhe Pse!

Llaqi është dashuri dhe e respektoj shumë?
 
Mos me bej skip dallavereeee
Prite sa kaloj rradhaa??
Të është ngulur në kokë kot " urrejtja " ime..
Fiore, është e vërtetë që me raste stë kam lexuar dot sikurse e ti mua për shkak të keqkuptimeve shumëvjeçare që asnjëra nuk e mori hapin e para për ta sqaruar dhe krijoi hendekun e madh.
Kemi 5 vite që lexojmë njëra-tjetrën dhe dashje padashje je bërë pjesë e përditshmërisë sime.
Unë nuk të urrej. Hiqe nga lista atë fjalë.
 
Të është ngulur në kokë kot " urrejtja " ime..
Fiore, është e vërtetë që me raste stë kam lexuar dot sikurse e ti mua për shkak të keqkuptimeve shumëvjeçare që asnjëra nuk e mori hapin e para për ta sqaruar dhe krijoi hendekun e madh.
Kemi 5 vite që lexojmë njëra-tjetrën dhe dashje padashje je bërë pjesë e përditshmërisë sime.
Unë nuk të urrej. Hiqe nga lista atë fjalë.
esht shtrrige ajo moj po lereee... esht shtrrige qe ha burra :p:p:p:p
 
Të është ngulur në kokë kot " urrejtja " ime..
Fiore, është e vërtetë që me raste stë kam lexuar dot sikurse e ti mua për shkak të keqkuptimeve shumëvjeçare që asnjëra nuk e mori hapin e para për ta sqaruar dhe krijoi hendekun e madh.
Kemi 5 vite që lexojmë njëra-tjetrën dhe dashje padashje je bërë pjesë e përditshmërisë sime.
Unë nuk të urrej. Hiqe nga lista atë fjalë.
Ishte shaka me
Teper..
E mora une hapin e pare ne fakt sps u be acaruse situata e pa pik sensi!!
As une ste urrej jo..
As ty e asnje!
E kam cik gojen e hidhur poo hajt moo?
 
Ishte shaka me
Teper..
E mora une hapin e pare ne fakt sps u be acaruse situata e pa pik sensi!!
As une ste urrej jo..
As ty e asnje!
E kam cik gojen e hidhur poo hajt moo?
E nisa unë me një falje dhe e pasove ti.
Po ska rëndësi aman.
Ju dibranët jeni kunjaxhi. Na vdiqët. Edhe në fis na çajnë trapin?
 
E nisa unë me një falje dhe e pasove ti.
Po ska rëndësi aman.
Ju dibranët jeni kunjaxhi. Na vdiqët. Edhe në fis na çajnë trapin?
E pacipe!
 
Ishte shaka me
Teper..
E mora une hapin e pare ne fakt sps u be acaruse situata e pa pik sensi!!
As une ste urrej jo..
As ty e asnje!
E kam cik gojen e hidhur poo hajt moo?
zeherr e keee,,, si kuceder qe vec nxjerr zjarr nga gojaaa yttttttttttt ... me thua dhe shpifje palee pale :p
 
zeherr e keee,,, si kuceder qe vec nxjerr zjarr nga gojaaa yttttttttttt ... me thua dhe shpifje palee pale :p
Shpifje!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.