Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa i frekuentoni lokalet e nates?

Ça jane keto. Hahen?
Pertej humorit, kam shume kohe qe nuk shkoj.
Me vite!
Kur isha me e vogel kisha shume deshire. Prinderve nuk u pelqente ideja, megjithate nuk me thoshin jo. Shkoja me miqte e me shoqerine. Ndonjehere edhe me ate kopilin.
Me kalimin e viteve deshira u shua. Mesova te vleresoj qetesine dhe paqen. Tashme me duken thjeshte vende ku ka shume njerez dhe muzike te rremujshme.
Dukesh :p
 
Hiç fare s'esht sport për mua
 
Kam 2 vite qe nuk shkoj sepse nga nje sherr banal kerciti arma brenda ne club. Barbonet Shqiptare, deri dje "brekgrisur", sot bredhin me kobure si ne perendimin e eger. Nuk e kuptojne a dalin per lufte a per argetim!
 
Skam ndermend ti bej njerzit copa ?se shaka bej,,

tjemi te sinqert,,Me heret kur isha me e vogel doja por je e re rri ne shpi ca sbehet/punohet aty me 100te lutura 1 here dilja,,
Tash jam me e rritir me lejojn Por vet nuk dal,,rrall dmth dal.
 
Si frekuentoj fare, ama bellydancen e qaj nshpi?
 
Skam ndermend ti bej njerzit copa ?se shaka bej,,

tjemi te sinqert,,Me heret kur isha me e vogel doja por je e re rri ne shpi ca sbehet/punohet aty me 100te lutura 1 here dilja,,
Tash jam me e rritir me lejojn Por vet nuk dal,,rrall dmth dal.
Si thua do vemi njehere bashke se dhe une rrall vete ??
 
Varet cfar quani lokale nate. ?
Zakonisht me pelqen te dal naten, dhe dilja shume. Me padurim po pres te hapen. ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.