• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Sar❤nda

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,843
Nje mbrekulli ky det! Qyteti eshte betonizuar... vetem 1 rrjesht i vogel gjelberimi aty... Puuu ca makabritetit !
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
422
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
Kemi rilindur me betonizimin e Shqiperise.Bravo edush
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,720
saranda ne vere eshte mrekulli.........
por mrekullite kushtojne
thjesht kafe e uje pi
por 6000 leke kafe dhe uje
vec ne montekarlo kam pase pi 1 kafe dhe nji uje 13 euro
gjithsesi sa per veren i heqim kapelet megjithese abuzohet shume me cmimet
ama ne dimer eshte si aleppo
ne dimer me shume levizje ka gjirokastra se saranda :p
 

Shiny

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
275
Saranda naten ngjan me Montecarlon e diten me Kabulin. Cit. Mero Baze
 
Top