Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shije partneresh!

Nuk shoh asnjë për shije
Kuptoje atë çfarë thashë unë zoti Pastor.
Ty stë shoh fare, mos më bëj quote.
Mundesh me mbo ignore zonje e verber, thjesht te terheqa vemendje se ishe dhe je totalisht jam teme, sa per shijen pa merak se dhe po tdush nodh reaksion kshuqe fleje mendjen
 
Mundesh me mbo ignore zonje e verber, thjesht te terheqa vemendje se ishe dhe je totalisht jam teme, sa per shijen pa merak se dhe po tdush nodh reaksion kshuqe fleje mendjen
Ka noj temë që se bon lesh e li ti?
Ka noj temë që srri dot pa ofendu vajzat?
Ka noj temë që ke thënë ndonjë gjë smart?
Temën e kam hapur unë dhe ia di kuptimin.
Mr acarues, stop!
 
Me e mira qe mund te jet ktu ate du :p ajshe hec ktu te plasin kto.
 
Ej serio e ke ti ??? Te thashe ktjeje thiken nga vetja njihere
Po tme shofesh mire e tme njofesh miremire
Kam frike se do te jemte une endrra jote
Hahahaha as m intereson me t pa e as me t njoft :) je shuuum po shuuum larg asaj qe un enderroj ;)
 
Ka noj temë që se bon lesh e li ti?
Ka noj temë që srri dot pa ofendu vajzat?
Ka noj temë që ke thënë ndonjë gjë smart?
Temën e kam hapur unë dhe ia di kuptimin.
Mr acarues, stop!
I bej une temat se keni tema me titull o shija o sexy o perqafimi o ideali/idealja kto jan temat e juaja npergjithsi, hap i tem per historine e shife mrapa se sa nga kto femrat ktu do implikohen. Sa per ofendimin ndaj femrave e ke gabim une paraqes pershtypjen time me shkronja. E shyqyr qe tka ty forumi te gjithanshme se ndryshe do ishte vetshkatrru. Shpresoj mos tkem thene nai gjo smart .
 
Hahahaha epo ishalla i ngja ksaj Dorines kshuqe do keni shancin qe te sillni ne jet nje engjell
Do ja beja hallall nese i ngjan dorit. Fundja po kerkoj burr kacurrels se i du kalamajt me rrela :)
 
Do ja beja hallall nese i ngjan dorit. Fundja po kerkoj burr kacurrels se i du kalamajt me rrela :)
Mire qe ka shampo se ne koh perpara dilte morri si 12.7 ??? @Dorina mos e mer per ofendim ti se shaka bojm
 
Hahahaha as m intereson me t pa e as me t njoft :) je shuuum po shuuum larg asaj qe un enderroj ;)

Enderro enderro se dhe ti si puna e cdo femre je moj xhan
Enderroni kristiano ronaldon brad pitt etj etj
E perfundoni me shefshqetin. Biun. Shabanin

Ske faj
 
Do ja beja hallall nese i ngjan dorit. Fundja po kerkoj burr kacurrels se i du kalamajt me rrela :)
E kisha jo per pamjen por karakterin se na o bo mendja martes. Kadal pink kur se ke gjet deri tani prit ne 1 dekad tjeter
 
O beso,,eshte e vogel kjo
 
Enderro enderro se dhe ti si puna e cdo femre je moj xhan
Enderroni kristiano ronaldon brad pitt etj etj
E perfundoni me shefshqetin. Biun. Shabanin

Ske faj
hahhahahhahahahhah nk pretendoj ke ato jo pa merak . por prap dhe enderra ime ti zdo jesh kurre . ;)
 
E kisha jo per pamjen por karakterin se na o bo mendja martes. Kadal pink kur se ke gjet deri tani prit ne 1 dekad tjeter
Po edhe nja 1 dekat tjeter pres un nk me iku mosha :)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.