Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shoqeria 'Lgbt'

O zot sa problem i paskeni homoseksualet!

Me aq sa kam pare jane shume here me te njerzishem dhe te mencur se ne heterot.

Ishalla bohet burri yt pak me i njerzishem dhe me i menqur.?
 
O zot sa problem i paskeni homoseksualet!

Me aq sa kam pare jane shume here me te njerzishem dhe te mencur se ne heterot.
Nje dite I thashe vellait pse sje pak gey pash zotin sdo ishe kaq zhuls for sure ?
 
Nje dite I thashe vellait pse sje pak gey pash zotin sdo ishe kaq zhuls for sure ?

Ja depiloje pak vetullat.
I beja ca maska.
I jepje dhe ca tanga per shplarje ?
 
Aman tani vetullat Po I depilojne gjithe per ate pune na e keni kalu ne femrave

Epo mos fol per higjene pra.
Me te pista se femrat nuk jane meshkujt?
 
Ishalla bohet burri yt pak me i njerzishem dhe me i menqur.?
Se kam problem fare . Po duke qene se eshte 56 vjec se besoj te behet me tani ?

Ne kemi gen muti nuk behemi dot ashtu ?

Degjo ti juno , keta jane teper te sinqerte me parteneret e tyre, nuk te hane pas krahve.. kurse ne heterot jemi tradhetar/e sepse kemi probleme me opinionin.. kurse keta kane arritur ne ate pike qe me opinionin jane ne lufte permanente. Luftojne pra per te drejtat e tyre.
Psh une nje burre si ty qe me tradheton se dua ??? me mire nje burre qe tme thote dua te jetoj jeten time ??
 
Se kam problem fare . Po duke qene se eshte 56 vjec se besoj te behet me tani ?

Ne kemi gen muti nuk behemi dot ashtu ?

Degjo ti juno , keta jane teper te sinqerte me parteneret e tyre, nuk te hane pas krahve.. kurse ne heterot jemi tradhetar/e sepse kemi probleme me opinionin.. kurse keta kane arritur ne ate pike qe me opinionin jane ne lufte permanente. Luftojne pra per te drejtat e tyre.
Psh une nje burre si ty qe me tradheton se dua ??? me mire nje burre qe tme thote dua te jetoj jeten time ??

Me beso kur them qe ka dhe 70 vjeç qe behen gay. Ka jetuar nje jete plot siklet me gruan. Ka bere dashuri me gruan duke menduar per shokun, dhe kjo eshte nje tradheti me e rende se ajo qe permende ne rreshtin e fundit.
?
 
Se Di me cfare femrash ke te besh ti
Por femrat zhulse nuk tolerohen! Lol

Une nuk frenohem ne komunikim pasi jam adult.
Une nuk permenda zhul, ti mund ti vish rrotull sa te duash por e di qe me kuptove mire se per cfare e kisha fjalen.
?
 
Sa shum e ekzagjeruat kete argoment o i pranon o jo amen.
 
Me beso kur them qe ka dhe 70 vjeç qe behen gay. Ka jetuar nje jete plot siklet me gruan. Ka bere dashuri me gruan duke menduar per shokun, dhe kjo eshte nje tradheti me e rende se ajo qe permende ne rreshtin e fundit.
?
Ti paske enderruar me duket per nje mashkull duke ber dashuri me gruan ?? ti projekton tek tjetri ate qe mendon ? ishalla ka qene bukurosh ai qe ke enderruar ?? edhe mua me ka ndodhur te fantazoj me nje femer ???
 
Ti paske enderruar me duket per nje mashkull duke ber dashuri me gruan ?? ti projekton tek tjetri ate qe mendon ? ishalla ka qene bukurosh ai qe ke enderruar ?? edhe mua me ka ndodhur te fantazoj me nje femer ???

Lol
Une nuk jam as 56 vjeç e as 70 vjeç.
Per me teper i perkes kategorise se dyte, te atyre qe tradhetojne gruan me te tjera femra.
?
 
Kategoria jote eshte ta vrasesh mu ne lule te ballit ??

Nje vdekje te shpejte e meritoj.
Po ai tjetri do vdekjen ne litar, apo te tredhet, apo apo tja fusesh hellin nga bytha e tja nxjerresh te goja.?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.