Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si e dalloni genjeshtarin?

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,954
Disa nga shenjat sipas mendimit tim tek dikush qe ju genjen jane:
1: Nuk ju shikon ne sy kur flet.
2: Vendos doren shpesh ne goje per te bere degjimin e asaj cka thote pak te veshtire per "Shperqendrim"

Nuk e di per ju, mund te shprehni mendimet tuaja ne kete Teme.
 
Une pervete nuk i dalloj genjeshtart ?
 
1 nuk shikon ne sy
2 i thahet goja
3 do ket gjithmone ne dore dicka per te shperqendruar
 
Shohin ne sy per pak sekonta dhe ulin shikimin e kan tendencen te shohin majtas...
Behen nervoz...
Mundohen te ndrrojn muhabet...
Flet me gjysem zeri ose bertet shume...
Te marrin me te mira ose e kunderta te thone qe sje me shoku im...etj.
 
  • Pëlqej
Reactions: R
Genjeshtari ???

perpiqet qe gjate asaj genjeshtre qe do te te thoje
ta ilustroje sa me shume te jete e mundur
 
Ka edhe genjeshtare profesionista koha i tregon te gjitha qoft per mire apo per keq.
 
I rritet hunda si Pinoku? :p
 
Genjeshtaret real,njihen lehte.. po me keto virtualët,e veshtire puna ?
 
Njerezit qe ulin syte ose nuk te shohin ne sy nuk genjejn.
Genjeshtaret te shohin ne kokerr te syrit dhe flasin pa i'u dridhur qerpiku.
A sa mir i njifkeni njerzit ju :D.
 
Genjeshtra i ka kamt e shkurta thone , sa t’dalin sheshit se nryshej zor qe t’njihet
 
nga Sjellja ne pergjithesi & ja le kohes .
 
Thjesht koha e tregon....Ka edhe tipa te turpshem si puna ime qe i iken zeri e nuk shef ne sy nga zori kush ka duart e ftota akull eshte i sinqet kush i ka zjarr mashtron shum Une i kam te vakta ?????
 
Me dy llafe goje dhe nje shikim 5 sekondesh ne kokordhak te sajnit ?
 
Nese e njeh personin ja dallon dhe genjeshtren menjehre por ata se nuk i njeh ske si i dallon ;)
 
Nese e njeh personin ja dallon dhe genjeshtren menjehre por ata se nuk i njeh ske si i dallon ;)

Po sikur te them qe je si ngjyra e detit, e bukur si bora e pare, e embel si aroma e pishave te egra lol
 
Po sikur te them qe je si ngjyra e detit, e bukur si bora e pare, e embel si aroma e pishave te egra lol
Nuk dote kisha besuar se fix me genjeve tani edhe pse ste njoh ???
 
Nuk dote kisha besuar se fix me genjeve tani edhe pse ste njoh ???
Me vjen keq je ne kontradikt me veteveten ose me sakte me cfare the pak me lart. Lol
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.