Si te blini BTC / Si te terhiqni BTC

U

Universal

Guest
Pershendetje Antar te Forumit
Kam deshir t'ju tregoj se si te blini BTC ne Shqiperi ose ne Kosov / Gjithashtu dhe si te terhiqni BTC-t qe te kthehen Fizike!

Atehere
Per BTC duhet te shkoni ne paxful.com , http://localbitcoins.com dhe te zgjidhni shumen qe kerkoni !
Pagesa behet nepermjet WU , Amazon Gift Card , Perfect Money , PayPal etj etj

Per te terhequr BTC duhet te shkoni ne :
https://www.bitstamp.net/ ,, Regjistrohuni dhe duhet te konfirmoni qe ju jeni nje njeri i vertet do me thene qe mos te jeni nje mashtrim dhe pas kesaj do ju japin metoden si deshironi te terhiqni BTC ne Bank ose ne CC !

Burimi:itshqip.com
 
Top