• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Si te blini BTC / Si te terhiqni BTC

Universal

Anetare legjende.
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,616
Likes
1,163
Age
28
Location
127.0.0.1
#1
Pershendetje Antar te Forumit
Kam deshir t'ju tregoj se si te blini BTC ne Shqiperi ose ne Kosov / Gjithashtu dhe si te terhiqni BTC-t qe te kthehen Fizike!

Atehere
Per BTC duhet te shkoni ne paxful.com , http://localbitcoins.com dhe te zgjidhni shumen qe kerkoni !
Pagesa behet nepermjet WU , Amazon Gift Card , Perfect Money , PayPal etj etj

Per te terhequr BTC duhet te shkoni ne :
https://www.bitstamp.net/ ,, Regjistrohuni dhe duhet te konfirmoni qe ju jeni nje njeri i vertet do me thene qe mos te jeni nje mashtrim dhe pas kesaj do ju japin metoden si deshironi te terhiqni BTC ne Bank ose ne CC !

Burimi:itshqip.com