Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Si ti japesh fund,nje takimi te keq virtual..

Mos haroni 1 bllok dhe 1tull siper je ok me tj ?????????
 
Plag virtual qe nga nje bllok hap tj adr e fillon me liber shpie xhesti tipik i djemve shqiptar ????????????
 
Problem ne kete kohen e internetit..po ia le disa here seen..te dergon tjetri te Arbana me te bind publikisht .?

Dikur...te fiksuarve , i thonim drejtohu ne familje..e po nuk na pelqente i thonim mamit ti thonte babit qe se dua .. mbyllej muhabeti .
Dil cik pas murit se kam nje mesazh per ty :p
 
Problem ne kete kohen e internetit..po ia le disa here seen..te dergon tjetri te Arbana me te bind publikisht .?

Dikur...te fiksuarve , i thonim drejtohu ne familje..e po nuk na pelqente i thonim mamit ti thonte babit qe se dua .. mbyllej muhabeti .
Ajo eshte e pavdekshme ? un lash xhenifer lopezin per ty ????
 
Jam e mendimit se njerëzit nuk janë të njëjtë në virtualitet,ashtu siç janë në jetën reale.
Kur flet për herë të parë me dikë të duket i sjellshëm,xhentil dhe i këndshëm.
E kur e njeh ne jeten reale,nuk të duket ashtu siç e mendove.
Nuk ke çfare ben,jo domosdo do shkojne gjerat ashtu siç e mendo.
Mjafton te tregoheni te sinqerte se nuk ndjeni asgje per te,e nese personi tjeter do lendohet.
Por me kalimin e kohes kur ti kaloj inati,do e kuptoj se nuk paska asgje me shum se nje flirt virtual.
Nuk keni pse ta beni tragjike,njerezit po ndahen mbas 30 viteve martese e jo mbas dy takimeve virtuale.
Ndoshta nuk eshte faji i asnjerit,por disa lidhje qofshin e virtuale nuk jane te destinuara te perfundojne bashke.
 
@SymphonY me mire po dal nga kjo tema une, se jam tu pi dhe do filloj te tregoj nga 1 histori chati per te gjithe antaret pa perjashtim ! ?
/me le targen!
Pervec meje :)

Sepse s'kam qene pjese e tij

Plasme e modifiku gjenetikisht forumesh ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.