Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Takimi i parë!

Ja ke Fut Po.... po me pa qene ashu sic thua ti as Bomba Atomike si ndan?
Ndahen ndahen ..eshte shkrujt ne u dash por jo ne qen bashke por para se te gjykosh jeten e tjetrit hudhi vetes nje sy
 
Ndahen ndahen ..eshte shkrujt ne u dash por jo ne qen bashke por para se te gjykosh jeten e tjetrit hudhi vetes nje sy
Po i hedh une e po pres nga Vipa si ti te mesoj!
@Stela une ste thash gje thjesht qe po te ishte ashu si thua ti Perralla do mbaronte si Borebardha??
 
Po i hedh une e po pres nga Vipa si ti te mesoj!
@Stela une ste thash gje thjesht qe po te ishte ashu si thua ti Perralla do mbaronte si Borebardha??
Nuk eshte perrall...eshte nje Everett e hidhur edhe nje djali e nje vajze me dashuri te paster ...por qe perfundoj ne drogera ...neper shoqeri te keqe te prishte lek te behej I varur nga vese jo tmira sado ta duash dike kto jan te papranueshme edhe pse mundesin e ja kam dhen shum her ta provojm...e njejta ndodhte si linte dot kaq
 
Nuk eshte perrall...eshte nje Everett e hidhur edhe nje djali e nje vajze me dashuri te paster ...por qe perfundoj ne drogera ...neper shoqeri te keqe te prishte lek te behej I varur nga vese jo tmira sado ta duash dike kto jan te papranueshme edhe pse mundesin e ja kam dhen shum her ta provojm...e njejta ndodhte si linte dot kaq
Zoti te lasht shendosh?
cte them?
? po te le dhe qoken.
 
Takimi im i pare me fiksimin time ka qene ne shkoll te mesme !
Ka zgjatur mbu 2 ore dhe po vinim rreth e qark fushes se futbollit. Ka qene takimi me i bukur i jetes time.!
Mbaj mend qe edhe pse ne ate moshe ishte nje takim shume interesant nga biseda dhe cdo gje tjeter por me e bukura ishte qe kur me pyeti dikush si e kishte emrin ajo vajza qe po flisje 2 ore u thash nuk e di ???
Isha futur qa ne brendesi te bisedes dhe po e shijoja qa shume sa nuk e pyeta per emrin fare ?
 
Takimi im i pare me fiksimin time ka qene ne shkoll te mesme !
Ka zgjatur mbu 2 ore dhe po vinim rreth e qark fushes se futbollit. Ka qene takimi me i bukur i jetes time.!
Mbaj mend qe edhe pse ne ate moshe ishte nje takim shume interesant nga biseda dhe cdo gje tjeter por me e bukura ishte qe kur me pyeti dikush si e kishte emrin ajo vajza qe po flisje 2 ore u thash nuk e di ???
Isha futur qa ne brendesi te bisedes dhe po e shijoja qa shume sa nuk e pyeta per emrin fare ?
2 or tu fol per enver hoxhen ishit? qe se ke pyt per emrin ?
 
@Anabela do ta dish ndalimin e pare?
Ndala mesusen e Gjuhes se me vuri 9☹️
e i thash per koke te Enverit po sma vure 10 do te thej dhembet.
E beri ne Provimin tjeter. Kaq ishte jo si kjo @Stela gerr gerr si Motorr i prishur e Makine pa Amortizator??
 
@Anabela do ta dish ndalimin e pare?
Ndala mesusen e Gjuhes se me vuri 9☹
e i thash per koke te Enverit po sma vure 10 do te thej dhembet.
E beri ne Provimin tjeter. Kaq ishte jo si kjo @Stela gerr gerr si Motorr i prishur e Makine pa Amortizator??
Po ty qe te jan prish fenerat aghahahagag se vaj e filtra ske mo do prishesh motorr e pak ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.