Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Të kujtova këtë moment......

Te kujtohet si u afruan shpirtat tane ?
un isha shpirt i transformuar ne akullnaje dhe ti rrezatoje me ngrohtesine tende .
un isha e tille sepse kam marr shume premtime boshe qe ma zbrazen shpirtin qofshin ato dashurie apo te nje forme tjeter. Edhe ti me premtove se do e shkrije akullnajen tek un e nuk do me leshoje me kurre .
Kshu un u bera ? i ☀️ Tim ?
Pra deri ne momentin qe do frymojme per njeri tjetrin ska rendesi se sa zgjat…..derisa ka sinqeritet ti do jesh gjithesia ime ?♥️?

View attachment 136011
@Dielli ?
 
Nuk lexove pershkrimin e njohjes se akullnajes qe u shkri nga dielli i saj ????♥️♥️
E lexova si nuk e lexova por ishte kaq i bukur sa nuk doja ta komentoja e ti prishja gjithe ate embelsi te bukur me te cilen ti ngjyeve penden e shpirtit tend dhe krijove mornica tek une o ? ? ? ? ? ? e :in:in:in
 
E lexova si nuk e lexova por ishte kaq i bukur sa nuk doja ta komentoja e ti prishja gjithe ate embelsi te bukur me te cilen ti ngjyeve penden e shpirtit tend dhe krijove mornica tek une o ? ? ? ? ? ? e :in:in:in
AC3F0E3A-1F80-4CD0-BD12-A5358711FA21.jpeg
 
Te kujtohet si u afruan shpirtat tane ?
un isha shpirt i transformuar ne akullnaje dhe ti rrezatoje me ngrohtesine tende .
un isha e tille sepse kam marr shume premtime boshe qe ma zbrazen shpirtin qofshin ato dashurie apo te nje forme tjeter. Edhe ti me premtove se do e shkrije akullnajen tek un e nuk do me leshoje me kurre .
Kshu un u bera ? i ☀️ Tim ?
Pra deri ne momentin qe do frymojme per njeri tjetrin ska rendesi se sa zgjat…..derisa ka sinqeritet ti do jesh gjithesia ime ?♥️?

View attachment 136011
Më kujtuat sa bukur është të dashurosh. Zgjova dhe komshinjët nga gjumi ?.
Love u ❤!
?????
( Mund ta kem ngatrrru pak ) ???
Cit Triksa ????
 
cute-lover-boy-kid-kissing-girl-image.jpg
 
Më kujtuat sa bukur është të dashurosh. Zgjova dhe komshinjët nga gjumi ?.
Love u ❤!
?????
( Mund ta kem ngatrrru pak ) ???
Cit Triksa ????
Sa bukur te lexosh kte nga ty @Meloo .:)
Nje pyetje kisha un :
Me fal po Pse Qesh ??
 
U Jallah se kam ndjek kte gje . Sorry eee .
Po @Dielli n harroje se sma merr dot . ?

p.s @Dielli po ti Pse Qeshe ? ?
Edhe unë e kam diellin tim, ndaj pa merak.?..

Unë thjeshta bana pak shaka, se ma kujtat atë fragment.

Dielli do e ket par atë komentin e famshëm që citova, ndaj do ket qesh.
 
U Jallah se kam ndjek kte gje . Sorry eee .
Po @Dielli n harroje se sma merr dot si ja mori Trixa bores .???

p.s @Dielli po ti Pse Qeshe ? ?M


Po mendoja per komshinjte qe do te kishin vene veshin pas murit per te kapur ndonje gje :)

Rushi i zjarrte, po perse me ben pyetje te tilla te veshtira ?
 
Po mendoja per komshinjte qe do te kishin vene veshin pas murit per te kapur ndonje gje :)

Rushi i zjarrte, po perse me ben pyetje te tilla te veshtira ?
C’pune kemi me komshinjte ?
Kemi shume gjera per te ber bashke …nuk na del koha per ta.

ke dhe pergjigjen mrena mjalti im . ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.