Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Te rejat e fundit - Netedy IRC 2020.

Status
Not open for further replies.

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
20,808
Website
netedy.com
Te rejat e fundit:

Kemi transformuar platformen e chatit duke perforcuar sigurine permes certifikatave te sigurise dhe duke parandaluar sulmet te tipit: man-in-the-middle.
Edhe njehere deshmojme qe jemi te paret dhe te vetmit qe marrim seriozisht sigurine dhe privatesine tuaj!

Azhornim i unrealircd nga 4.1.2 ne V5 (e fundit).
Azhornuar - Thelounge
Azhornuar - Kiwiirc (+ Radio)Per webmaster-at:

Per ta shtuar ne webfaqen tende shkarko Platformen (kiwiirc) nga Shoqeria ne: https://flash.shoqeria.net/chat.zip dhe ngarkoje ne serverin ku do ta shfaqesh.
Per te krijuar thelounge chat me domain tend: Krijo A record pershembull chat dhe beji point ne IP: 37.59.197.175 (Sygjerojme cloudflare pasi te ofron SSL falas.)

Lidhjet me chatin Netedy.com:

  1. https://chat.netedy.com (thelounge)
  2. https://flash.shoqeria.net (kiwiirc)
  3. http://shoqeria.net/mibbit.php (mibbit)
  4. https://www.engjull.com/ (thelounge) (kiwiirc) (mibbit)
  5. https://chatoshqip.com/ (thelounge) (kiwiirc) (mibbit)
  6. http://topalbania.org (thelounge) (kiwiirc) (mibbit)

Lidhjet me irccloud / mirc / androirc (++ IRC client te tjere.):

IRC SERVER: irc.netedy.com | PORT SSL: 6697 | PORT PLAIN-TEXT: 6667
Ankesa & Sygjerime?


Mos hezitoni te shkruani ankesat apo problematikat me chatin ne forumin netedy ose duke klikuar ketu https://forum.netedy.com/link-forums/ankese-kliko-ketu.113/ ! Ju garantojme qe pas cdo ankese ka debate te forta sidhe largime nga stafi nese shohim padrejtesi ndaj jush. Andaj mos hezitoni te shkruani.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja