Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Te rejat e fundit - Netedy IRC 2020.

Status
Not open for further replies.

molecule

Died last night.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,211
Pëlqime
12,057
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net
Te rejat e fundit:

Kemi transformuar platformen e chatit duke perforcuar sigurine permes certifikatave te sigurise dhe duke parandaluar sulmet te tipit: man-in-the-middle.
Edhe njehere deshmojme qe jemi te paret dhe te vetmit qe marrim seriozisht sigurine dhe privatesine tuaj!

Azhornim i unrealircd nga 4.1.2 ne V5 (e fundit).
Azhornuar - Thelounge
Azhornuar - Kiwiirc (+ Radio)Per webmaster-at:

Per ta shtuar ne webfaqen tende shkarko Platformen (kiwiirc) nga Shoqeria ne: https://flash.shoqeria.net/chat.zip dhe ngarkoje ne serverin ku do ta shfaqesh.
Per te krijuar thelounge chat me domain tend: Krijo A record pershembull chat dhe beji point ne IP: 37.59.197.175 (Sygjerojme cloudflare pasi te ofron SSL falas.)

Lidhjet me chatin Netedy.com:

  1. https://chat.netedy.com (thelounge)
  2. https://flash.shoqeria.net (kiwiirc)
  3. http://shoqeria.net/mibbit.php (mibbit)
  4. https://www.shqiponjat.eu (thelounge) (kiwiirc) (mibbit)
  5. https://chatoshqip.com/ (thelounge) (kiwiirc) (mibbit)
  6. http://topalbania.org (thelounge) (kiwiirc) (mibbit)
Lidhjet me irccloud / mirc / androirc (++ IRC client te tjere.):

IRC SERVER: irc.netedy.com | PORT SSL: 6697 | PORT PLAIN-TEXT: 6667
Ankesa & Sygjerime?


Mos hezitoni te shkruani ankesat apo problematikat me chatin ne forumin netedy ose duke klikuar ketu https://forum.netedy.com/link-forums/ankese-kliko-ketu.113/ ! Ju garantojme qe pas cdo ankese ka debate te forta sidhe largime nga stafi nese shohim padrejtesi ndaj jush. Andaj mos hezitoni te shkruani.
 
Last edited:

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top