Thashethemet

Boy-aldi

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
316
Mosha
27
Kur jeni ne bar kafe a beni thashetheme apo uleni e secili/la ne cel per qef te vet
Shprehuni
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Lori

Designed to be alone
PRINCESS
Mesazhe
1,161
Mosha
28
U qyqa po qe puna per cel dal vetem😂
Besoj se te gjithe e kane nje shoqe qe eshte si agjensi lajmesh😂
 

Boy-aldi

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
316
Mosha
27
U qyqa po qe puna per cel dal vetem😂
Besoj se te gjithe e kane nje shoqe qe eshte si agjensi lajmesh😂
Habitem se shum te rinj ulen me kafe dhe rrin ncel isha vjet ne gusht jam habit duke i par pz
 

SymphonY

~ReSpEcTeD__MeMbEr~
Staff member
ADMIN
Mesazhe
10,035
Mosha
28
Smund ta quaj thashetheme:
Por bisedojme rreth cdo gjeje.
Tel aty e kemi sna iken,ama minutat me shoqnin jan te cmuara. 😊😊
 

Boy-aldi

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
316
Mosha
27
Smund ta quaj thashetheme:
Por bisedojme rreth cdo gjeje.
Tel aty e kemi sna iken,ama minutat me shoqnin jan te cmuara. 😊😊
E drejt por te shumtit ulen e flasin nepejet celin jan thjesht si statuj para tj
 

CoVid-19 [ALB]

Top