Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thenie per Meshkujt

Or voc
Gjej nji vajze qe te pelqen
Dashurohu me te
Puno
Paguaj taksat ne shtet
Bej femije me te
Ji I lumtur
Ky eshte sensi I jetes...
 
Or voc
Gjej nji vajze qe te pelqen
Dashurohu me te
Puno
Paguaj taksat ne shtet
Bej femije me te
Ji I lumtur
Ky eshte sensi I jetes...

Është kollaj të thuash, ama e vështirë të realizosh, pjesa më e vështirë është të gjesh një partnere. Të tjerat rregullohen :)
 
Or voc jam 100% dakort me tymire
Femrat kur ju sillesh mire te bejne per budall
Kur ju sillesh. Eger. Thone mos ushtro dhune
Puna e tyre eshte terhiq e, mos e kput
 
Vetëm meshkujt që nuk janë të interesuar për gratë kujdesen për tualetin - veshjen e tyre. Ata që i duan gratë nuk i kushtojnë vëmendje asaj që veshin.


Anatole France
 
- Femrat preferojnë më shumë të jenë të bukura sesa të mençura, sepse meshkujt idiotë janë shumë më tepër sesa të verbërit.
 
lepurushe jane fjale te thena nga te tjeret kto jo nga une
 
- Fermrat janë më të mençura se meshkujt, sepse ato dinë më pak, por kuptojnë më shumë..............
 
Të gjitha gratë duhet të martohen, por asnjë mashkull.
 
- Mashkull i suksesshëm është ai i cili fiton më shumë para se sa mund të shpenzojë gruaja e tij. Femra e suksesshme është ajo e cila gjen një mashkull të tillë.
 
Të gjitha gratë duhet të martohen, por asnjë mashkull.
Seshte e vertete kjo qe the ti :D boll kam bredh lule me lule
l ardh koha qe tash me hanger vetem fasule
nji femer e du ta kem pernate
me te njejten femer te fle ne shtrat
etj etj etj :p
 
- Mashkulli është si një mace: ndiqe, dhe do të vrapojë të largohet. Injoroje, dhe do të vijë të fërkohet pas këmbëve tuaja.
 
"Prodhimi" i grave të mira është përkatësisht shumë më i madh se "prodhimi" i burrave që i meritojnë ato.
 
-Mashkulli, kur fejohet, është si muaji maj, kurse kur martohet si muaji dhjetor....

-Mashkulli mund të jetë fatlum me çdo femër, derisa nuk e dashuron....

-Grate mbajne mend vetem burrat qe i kane bërë për te qeshur, burrat vetem grate qe i kane bërë për te qare.....

-Ne krah te një mashkulli me karriere dhe te forte qendron gjithmone një grua e zgjuar dhe e forte!¨...

-mashkulli është koka e shtepise, femra është qafa dhe sic dihet qafa e con koken ku te doje.....
 
Mashkulli duhet te punoj shum qe te mbaj me lek Gruan dhe dashnorin e gruas.?
 
Nje fustan,nuk ka kuptim nese nuk frymezon nje burre qe te deshiroje t'ia heqi.
 
Burri është trau shtëpisë ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.