Un jam emir ademi jam interesura per filet e komandav te verzionit 5.0

BuBrEcI

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2
Mosha
34
UN JAM emir ademi jam inter3suar per disa komanda ose file per chat nese keni mundsi me mi postu ju faliminderit per mirkuptim
 

Hera

Ετερως εγώ
Anetar i Stafit
ADMIN/E
Mesazhe
12,059
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Mirserdhet ...e mira do ishte te prezantoheshit njehere meqe hyte ne forum
 

BuBrEcI

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2
Mosha
34
Un jam emir ademi me pelqen forumi juaj se jeni teper nje forum nder mat mirat
Veproj dhe jetoj ne gjermani
 

Hera

Ετερως εγώ
Anetar i Stafit
ADMIN/E
Mesazhe
12,059
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Jeni i mirepritur ...mund te shkoni tek prezantimet e mund e prezantoheni

Flm
 

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Mesazhe
2,759
Mosha
36
Vendndodhja
Fier

MuSTaNG

NeTeDy dont whois my bitch
ANETAR ✓
Mesazhe
342
Mosha
42
vinjol akoma nuk e ke vra veten ti re dangall akoma rri neper forum dhe chat hiq dore re se u plake dhe ngele ne dere :p
 

MuSTaNG

NeTeDy dont whois my bitch
ANETAR ✓
Mesazhe
342
Mosha
42
@BuBrEcI respekte vlla dhe pse me kte nick nuk me njeh por ti je i vjeter ne chate kshuqe nuk eshte problem me i dit komandat :p Respekte nga @ArMaGGeDoN
 

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Mesazhe
2,759
Mosha
36
Vendndodhja
Fier
vinjol akoma nuk e ke vra veten ti re dangall akoma rri neper forum dhe chat hiq dore re se u plake dhe ngele ne dere :p
E kam qejfin qejfin timmmmmm
Nuk ma ndin mo per njeriiiii
 
Top