Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Vendi juaj i preferuar

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alea

You Decide! :):
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
9,080
Pëlqime
9,602
Pikë
113
Mos moj! Te pres te sheshi flamurit me nje trebdafil ne dore 🤣
Merri dy trendafila se vape e madhe mund te vyshket njeri e ke tjt rezerev😜😂
 

Poker

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 6, 2020
Mesazhe
520
Pëlqime
288
Pikë
63
Mosha
32
Merri dy trendafila se vape e madhe mund te vyshket njeri e ke tjt rezerev😜😂

Do te mare nje tufe dhe nje vazo me uje qe mos vyshken 😊
 

Alea

You Decide! :):
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
9,080
Pëlqime
9,602
Pikë
113
Do te mare nje tufe dhe nje vazo me uje qe mos vyshken 😊
Ok ashtu e lem,pastaj njeri do mbajn vazon me lule tjt ujin 😜😂
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
23,095
Pëlqime
28,152
Pikë
113
Location
?? & ??
Shof ngjoj shume qe flasin per maldive e vene te tjera te tilla si me pas qen rrit anej 😂 harxhojini leket te veni jone se kshu majm njoni tjetrrin nkome
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,499
Pëlqime
14,374
Pikë
113
S'ka si telefonata
ahahahahahahahahahahahaha :lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx:
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top