Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Veshja e djelmosheve te forumit!

Kush vishet me me gusto nga djemte per syrin tuaj ?


  • Gjithsej votues
    33
  • Sondazhi u Mbyll .
Është një ndër kënaqësitë më të mëdhaja të shikoj një e nga një sukseset e një miku siç je ti Dibra..
Urime për fitoren
Suksese të mëtejshme, të përqafoj fort?
 
He e shpallet fituesin e,, un mendoj se duhet te jepni nje date qysh kur hapet tema te dim dhe kur mbyllet,

Urime @Dibrani edhe shum suksese te metejshme ne jeten rele se sa per ktu i ke fik gjith fitues ke dal heheheh hugs miku im me i mire ?
 
@Alexiii cfare lekesh re? Mos me fut ne kredi tani se me fike :p Flm :D

@Juno faleminderit shef per fjalet e bukura, ta paca borxh, urime dhe ti ne vend te dyte, Dhe ju @Comedy_Central @Ai_Tipi urime (mos u kapni per flokesh per vendin e trete :p )

@Zana @Dorina @Alea shume faleminderit :D Jeni shum te mira ?
@Juno @Comedy_Central @molecule Faleminderit cuna, tani e tutje do ju lej rradhen me fitu se s'kam ku ti coj gjithe ato cmimet qe kam fituar :p

Faleminderit per te gjithe votuesit. Respekte ?
 
Last edited:
Phu larg qoft. Nuk jam i bukur un mor gollobord do ishte vdekje klinike per te till konkurs ??.

Un votova fuqishem qe tfitonte Juno se u ka zbukuru duke honger sufllaqe mish patate salc kosi dhe gorgonxola..

Jam i zhgenjyer totalisht qe nuk fitova ?
 
Duhet të veme dhe anetare tjere .....
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.