Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Vjen në Shqipëri pajisja që përgjon WhatsApp dhe Viber

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,894
Pëlqime
12,610
Pikë
113

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Kontributor
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
19,963
Pëlqime
24,523
Pikë
113
Location
?? & ??
Un jo i hap po fus doren se mduken si biskota 😂😂😂😂
 

el_professor

Thjesht gjigand
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 27, 2020
Mesazhe
174
Pëlqime
176
Pikë
43
Mosha
18
Whatsap nuk ka.mundesi te pergjohet. Mesazhet(bisedat) ne whatsap jane te kriptuara(koduara) vetem kompania mund ti deshifroje.
Me.kerkese te vecante shteti I kerkon kompanise te jape bisedat me kerkese te organeve te drejtesise. Gje qe rralle here behet sepse eshte e kushtueshme.
Edhe ne france e bejne nje kerkese te tille vetem ne rast krimesh te renda.
Nuk e di nga na doli shqiperia me.kete makineri pergjuese.
end to end encryption
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top