Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Votoni temën më të bukur në forum.

Tema më e bukur u mbyll.
 
Cdo tem eshte e bukur secila ka vleren e vet
 
Nuk flas dot se i hap vete shumtat ...dhe secila ka bukurine e vet dhe chit chatet ?
 
Komentoni fotot e antarve gjithmon dhez ajo
 
Si jeni veshur sot
Dhe fotot e antarve ah po dhe cfar po beni ne keto momente?
 
Nuk votoj dot ...se une nxjerr tema te ndryshme
 
Nuk votoj dot ...se une nxjerr tema te ndryshme
 
Nuk votoj dot ...se une nxjerr tema te ndryshme
3 here e paske thënë në këtë katin këtu.
Po shet mend që hap tema??
 
Nuk po them nje specifike, por te preferuarat e mia jane ato te cilat te kerkojne te japesh opinionin rreth nje teme te caktuar dhe secili jep kendveshtrimin e tij dhe fillojme diskutimin ?
 
Cdo teme ka bukurin e vet ne kohen e caktuar dhe ne disponimin e kujtedo,ske ke anekson pasi cdo teme ka moralin e saj qe ne momentin qe ne futemi dhe e nisim me nje urim "Mirmengjesi" pastaj japim pak nga perditshmeria jon tek cfare jemi duke bere,diku me tutje ndajm opinionet,pastaj argetohemi,me tej shfaqim njohurit,dhe keshtu me radhe.
Per mua te gjitha temat me tematika te ndryshme kan qellimin e barabart te argetimit ton dhe te daljes prej rutines.
 
Fiore kokrra e yllit🤓
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.