Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

What is on my mind.

TRISHTIM...

Më dhimbset njeriu që qanë për njeri,
Madje unë bashkë me të, derdh dhe lot...
...Atij që qanë për ëndrrat, ç't’i them atij!?
As qaj me të, por as e ngushëlloj dot...!

[Sokrat Habilaj]
 
Ndonjëherë edhe sekondat duken orë të plota.
Ndjesi e tmerrshme...
 
Kam nevoje per nje Lemon Soda....
 
Dielli lind i bardhë dhe i bukur çdo ditë,
e megjithë, ka gjithmonë diçka që përplaset në realitetin tonë, duke na zbukuruar apo trishtuar ditën.
Le të shpresojmë që gjithçka do të shkojë mirë.
 
Mendimet e mia perfundojne ne chit chat .... kam vendosur te mos i ndaj me askend ... publikisht . ?
 
Screenshot_2.png
 
@Mia* më mbaj.
Do shpërthej. Ka vajt aty ku nuk mban.
 
@Rrelse


Çudi, si mund të të kem dashur,
Kur kësaj jete s’u pamë kurrë me sy?
Si mund të ndodhë e pandodhshmja,
Ç’mister qiellor fsheh një dashuri?

Timo Flloko
 
Duhet gjithmone nje shkundje e forte qe tna kujtoje se jemi te gjithe te vdekshem.
 
Ouu ca qetesie .... zune ngrohte te gjithe.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.