Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

What is on my mind.

Mezi po pres të të përqafoj e shtrenjta ime❤?
 
Mbylla syte per nje moment , qe te shihja me qarte ate qe kisha ne mendje . I hapa direkt , se ishte shume sexy dhe instiktivisht futa duart ne xhep ?
 
Mbylla syte per nje moment , qe te shihja me qarte ate qe kisha ne mendje . I hapa direkt , se ishte shume sexy dhe instiktivisht futa duart ne xhep ?
Hojde tru hojde.
??? aaa menja kres gja e madhe.
 
Sa më e gjatë të jetë mungesa e një njeriu me të cilin je zënë e je zemëruar, aq më vështirë e ke të flasësh.Po kaloi një kohë, pastaj mund të mos i flasësh kurrë.

-Dritëro Agolli
 
Krejt ata që s’kanë edukatë, pretendojnë se posedojnë karakter të fortë! Ndërsa, dallimi është thelbësor!
 
HIJA IME

Me hijen time ik në rrugë,
Ajo e sheshtë gjith aq e zezë.
E di saktësisht se ç’mendoj unë,
Pjerrtas më sheh si një të mjerë.

Unë hijen time nuk e njoh,
S’ia di mirësitë e as tradhëtitë,
Nuk di as kur do më lëshojë,
Kur do të më ngarkojë në shpinë.

Një Zot i madh hija më duket
Tek pret me shpirtin tim të ngjallet,
Por pritja është e pafundme,
Me kohë ma morën shpirtin hallet.

Dhe lanë në zgavrën e kraharorit,
Veç mosbesimin dhe egërsinë.
Nga hija ime për fat të keq,
Sot diktatori mund të lindë.

[ Teodor Keko ]
 
@Pippi per pjsen e gurve edhe te puthjeve

As me i puth si puth njrz qe sa vin.
Qe as si njeh e as si din.
Manej une nk po gjusha me gur at qe erdhi po gjusha centos.??
 
Një gjë është e sigurtë: fatura që do ta paguash për injorancën, është shumëherë më e madhe sesa ajo që ke shpenzuar për të ditur diçka!
 
@RenDeX: po te prgj ktu se u mbyll ajo tema.

Po por ne duhet te bejme vepra te mira qe ta meritojme.

Kam lexuar se te gjithe do jene banor te xhehnetit???.
Edhe ato qe hyjn ne xhehnem pasi kryejn denimin qe Allahu ??? ja cakton . Bahen banor te xhehneentit.
Une lus zotin te jwm ne xhehneitin Firdues?????
 
@RenDeX: po te prgj ktu se u mbyll ajo tema.

Po por ne duhet te bejme vepra te mira qe ta meritojme.

Kam lexuar se te gjithe do jene banor te xhehnetit???.
Edhe ato qe hyjn ne xhehnem pasi kryejn denimin qe Allahu ??? ja cakton . Bahen banor te xhehneentit.
Une lus zotin te jwm ne xhehneitin Firdues?????
Kjo vlen ne fen islame vetem per muslimanet,do hyj ne xhenet eshe ai qe ka pas nje pin imani ne zemer
 
@RenDeX: po te prgj ktu se u mbyll ajo tema.

Po por ne duhet te bejme vepra te mira qe ta meritojme.

Kam lexuar se te gjithe do jene banor te xhehnetit???.
Edhe ato qe hyjn ne xhehnem pasi kryejn denimin qe Allahu ??? ja cakton . Bahen banor te xhehneentit.
Une lus zotin te jwm ne xhehneitin Firdues?????
E ca domethen kjo xhehneitin Firdues??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.