Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

What is on my mind.

??
Tpakten e kuptove vujtjen qe ndjej kur nuk lexon mesazhet e haftimet qe t shkruj hapiharto
Tebar diten diten ty.
 
Vec se esht heret e kam hall se do me morin ne tel e kush rri vishet prap, po do ja fusja n shpi e gjith diten duke pa filma
 
Njerëzit janë krijuar nga dheu dhe uji. Tek disa dominoi uji dhe u bënë si lumi e tek disa dominoi dheu dhe u bënë si shkëmbi.

315330128_5416013391861769_8574267272421094074_n.jpg
 
Nje bised me nje person i cili po protestonte se ne nje bote ku pak a shume jan 8 miliarde njerez,ai zgjodhi aq sa gishtat e nje dore ,as ata si pati pran,fatkeqsisht nuk dija si ta ngushelloja.
 
Meshkujt ndahen në dy kategori:
Ata që kanë për qëllim të të zhveshin rrobat dhe ata që duan të të zhveshin nga frika..


Web
 
Ne jete duhet te dish qe te kesh!
Brenda vetes!
Dhe engjellin dhe djallin!
Varet nga personi tjeter ke do te zgjoje!
 
Gjeja me e bukur eshte kur ha çokollata lacta
 
Veshtiresite krijojne burra, pasuria krijon perbindesha
 
Heshtja është gjithmonë e bukur dhe një person i heshtur është gjithmonë më i bukur se një që flet.
 
"Një grua do ishte shumë më tërheqëse, nëse do dinte të binte në krahët e një burri, pa rënë në duart e tij."
Ambrose Bierce ✍
 
Preferoj te humbas brenda endrrave qe krijova
Sesa te enderroj, endrra te humbura.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.