• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Zonja e Parë në gjendje të rëndë shëndetësore, refuzon të marrë mjekimet

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,910
Likes
8,253
Location
127.0.0.1
#1
Lajmi se ish-Zonja e Parë e Amerikës, nënë e gjashtë fëmijëve Barbara Bush është në gjendje të rëndë shëndetësore, ka marrë dhenë.
Sipas mediave të huaja, 92 vjeçarja nuk pranon asnjë mjekim të ardhur nga qendrat shëndetësore, ndërsa ka kërkuar vetëm pak qetësi .

Familjarët mësohet se po i rrinë mjaft pranë, ndërsa bashkëshortja e George H. Bush raportohet se nuk arrin dot më të komunikojë me ta.
Barbara Bush është gjithashtu nëna e ish-Presidentit George W. Bush dhe ish-Guvernatorit të Floridës, Jeb Bush.
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,825
Likes
4,809
#2
Gjynaf ka qene alamet gruje.....