Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A njeh dashuria moshë?

Ju burra qe jini nga 30+ dhe i merrni grate gjys per gjys mos u ankoni pastaj kur se punon me telekomanda ?
 
Sigurisht qe ka rendesi mosha dhe jo per ceshtje preferencash sexuale, por konsiston por ne perputhje me gjykimin, logjiken e racionalitetin. Ka nje diference te madhe sa i perket tipit, karakterit, logjikes, arsyes, racionalitetit e pjekurise midis dy individeve qe i perkasin dy dekadave te ndryshme.
 
Sigurisht qe ka rendesi mosha dhe jo per ceshtje preferencash sexuale, por konsiston por ne perputhje me gjykimin, logjiken e racionalitetin. Ka nje diference te madhe sa i perket tipit, karakterit, logjikes, arsyes, racionalitetit e pjekurise midis dy individeve qe i perkasin dy dekadave te ndryshme.
E di si me je duk..
Se di e ke pare dje ate perputhen, po ai cuni , qee e akuzuan per ate cajin
Fiks kshu foli, pa ndale fare:p
 
Tek un gjer 5 vite para apo mbrapa jan ok
 
E di si me je duk..
Se di e ke pare dje ate perputhen, po ai cuni , qee e akuzuan per ate cajin
Fiks kshu foli, pa ndale fare:p
Ai ishte analist, une jam profesor. Jemi si dy drejteza me mendime te ndryshme por qe takohemi ne nje pike ??
 
Ai ishte analist, une jam profesor. Jemi si dy drejteza me mendime te ndryshme por qe takohemi ne nje pike ??
Nk fola per arjanin :p
 
Age is nothing but a number
 
Shume vajza ose djem , gjithmon kur bie fjala tek mosha e te dashurit apo te dashures ,thone psh :

Une e dua ta kem te dashurin jo me shume se dy vjet te madh , disa te tjere thone e dua nje moshe me mua te jete ,

disa te tjere thone se dashuria nuk njeh moshe .

Pyetja ime eshte a njeh dashuria moshe ? ??
 
dashuria nuk njeh moshe mjafton te jesh mire me nje njeri te behet pjese e shpirtit dhe gjithcka tjeter shumezohet me zero.mjafton qe kur sheh ate njeri kupton qe eshte gjysma pa te cilen zemra nuk mund te jetoj.
 
Është një temë e tillë.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.