Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dhe vjen një moment...

Hajde Shpirt po te près ??

Sa kohe e ke Pire ti chouchou e kur e ke lan?
po do mundohem po veshtire per bese .
Une o zmr ma mesoj ish i dashuri dmth me boni me pi cigare nga mrz...por me nje paket shkoja 2 muj sesht se e du shum thjesht ndonjer me shijo ne dark dal tarac e shof henen. E pi aman sbon o zmr e demshme eshte sja vlen. Hugs
 
Hiç mos e li se jet ne vetmi
Jetoj ne nje komunitet te madh dmth e shoqeruar gjithmone ti e di @CuF| sa Shqipe ka ktej po e vertete se vetmia qe kam familjen gjithe larg ma han koken .
Duhanin e kam cik ne gen te gjithe e pim prinder motra e vellezer
 
Une o zmr ma mesoj ish i dashuri dmth me boni me pi cigare nga mrz...por me nje paket shkoja 2 muj sesht se e du shum thjesht ndonjer me shijo ne dark dal tarac e shof henen. E pi aman sbon o zmr e demshme eshte sja vlen. Hugs
Hena a te kthen naj pergjigje
 
@Senna mua shoqeria ma mesoi me pi po se pi me se kam problem nga stomaku edhe nuk e pi me
 
Jetoj ne nje komunitet te madh dmth e shoqeruar gjithmone ti e di @CuF| sa Shqipe ka ktej po e vertete se vetmia qe kam familjen gjithe larg ma han koken .
Sje as e para as e fundit çdonjeri ka mall ndaj familjes por duhet i/e fort me u be me e perballu
 
Dhe dua akullore
 
Mir e bon zmr as mos e po se helm jan me mir mer nje golden pi ose ndonje bravo sesa ato helme
Ti me kte i thu hik prej te jonuzi shko te domuzi
 
Po

Me ben shoqeri derisa fle gjum....kurse disaaa sdun ta din a jam ne gjum....a jo ?
Me u mar me atooo disa jet edhe pa gjum edhe pa flok po edhe pa nerva
 
Une o zmr ma mesoj ish i dashuri dmth me boni me pi cigare nga mrz...por me nje paket shkoja 2 muj sesht se e du shum thjesht ndonjer me shijo ne dark dal tarac e shof henen. E pi aman sbon o zmr e demshme eshte sja vlen. Hugs
Motra ime kshu e nisi si ty shpirt po tani u be e varur nga ai. Mbi dy paketa pi..
O leje i them ose rralloje se j shkatarrove.
Me mire rri pa buk sa pa cigare thot ?
Un e kam rrallu goxha po se heq dot njehere per njehere .
Puc ♥️
16 vite e kam pire
Paska drit tuneli me i llaf .
do mundohem dhe un ..
Sje as e para as e fundit çdonjeri ka mall ndaj familjes por duhet i/e fort me u be me e perballu
??
 
Motra ime kshu e nisi si ty shpirt po tani u be e varur nga ai. Mbi dy paketa pi..
O leje i them ose rralloje se j shkatarrove.
Me mire rri pa buk sa pa cigare thot ?
Un e kam rrallu goxha po se heq dot njehere per njehere .
Puc ♥️

Paska drit tuneli me i llaf .
do mundohem dhe un ..

??
Me mir shpejt ta heqesh un e pija shum me para sa u bera keq nga stomaku edhe kam mar ilace tash nuk esht e mir per shendetin cigarja zmrr
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.