Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Dhe vjen një moment...

Hajde Shpirt po te près ??

Sa kohe e ke Pire ti chouchou e kur e ke lan?
po do mundohem po veshtire per bese .
Une o zmr ma mesoj ish i dashuri dmth me boni me pi cigare nga mrz...por me nje paket shkoja 2 muj sesht se e du shum thjesht ndonjer me shijo ne dark dal tarac e shof henen. E pi aman sbon o zmr e demshme eshte sja vlen. Hugs
 
Hiç mos e li se jet ne vetmi
Jetoj ne nje komunitet te madh dmth e shoqeruar gjithmone ti e di @CuF| sa Shqipe ka ktej po e vertete se vetmia qe kam familjen gjithe larg ma han koken .
Duhanin e kam cik ne gen te gjithe e pim prinder motra e vellezer
 
Une o zmr ma mesoj ish i dashuri dmth me boni me pi cigare nga mrz...por me nje paket shkoja 2 muj sesht se e du shum thjesht ndonjer me shijo ne dark dal tarac e shof henen. E pi aman sbon o zmr e demshme eshte sja vlen. Hugs
Hena a te kthen naj pergjigje
 
@Senna mua shoqeria ma mesoi me pi po se pi me se kam problem nga stomaku edhe nuk e pi me
 
Jetoj ne nje komunitet te madh dmth e shoqeruar gjithmone ti e di @CuF| sa Shqipe ka ktej po e vertete se vetmia qe kam familjen gjithe larg ma han koken .
Sje as e para as e fundit çdonjeri ka mall ndaj familjes por duhet i/e fort me u be me e perballu
 
Dhe dua akullore
 
Mir e bon zmr as mos e po se helm jan me mir mer nje golden pi ose ndonje bravo sesa ato helme
Ti me kte i thu hik prej te jonuzi shko te domuzi
 
Po

Me ben shoqeri derisa fle gjum....kurse disaaa sdun ta din a jam ne gjum....a jo ?
Me u mar me atooo disa jet edhe pa gjum edhe pa flok po edhe pa nerva
 
Une o zmr ma mesoj ish i dashuri dmth me boni me pi cigare nga mrz...por me nje paket shkoja 2 muj sesht se e du shum thjesht ndonjer me shijo ne dark dal tarac e shof henen. E pi aman sbon o zmr e demshme eshte sja vlen. Hugs
Motra ime kshu e nisi si ty shpirt po tani u be e varur nga ai. Mbi dy paketa pi..
O leje i them ose rralloje se j shkatarrove.
Me mire rri pa buk sa pa cigare thot ?
Un e kam rrallu goxha po se heq dot njehere per njehere .
Puc ♥️
16 vite e kam pire
Paska drit tuneli me i llaf .
do mundohem dhe un ..
Sje as e para as e fundit çdonjeri ka mall ndaj familjes por duhet i/e fort me u be me e perballu
??
 
Motra ime kshu e nisi si ty shpirt po tani u be e varur nga ai. Mbi dy paketa pi..
O leje i them ose rralloje se j shkatarrove.
Me mire rri pa buk sa pa cigare thot ?
Un e kam rrallu goxha po se heq dot njehere per njehere .
Puc ♥️

Paska drit tuneli me i llaf .
do mundohem dhe un ..

??
Me mir shpejt ta heqesh un e pija shum me para sa u bera keq nga stomaku edhe kam mar ilace tash nuk esht e mir per shendetin cigarja zmrr
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.