Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Lotët e fundit që derdhët ....kur...edhe për kë...?!

Ste nimoj dot aty,meqe po tdhimset se o tu vujt nga tfortat shko e ngushelloje me naigjo tbute :p
Sheh! Kur me ke pare mua qe kam ndjere dhembsuri per gjinine mashkullore?:D
Max dashuri, e ajo vetem ty te eshte dedikuar hahaahhahah:p
 
Sheh! Kur e ke pare mua qe kam ndjere dhembsuri per gjinine mashkullore?:D
Max dashuri, e ajo vetem ty te eshte dedikuar hahaahhahah:p
Mos e deklaro me kaq sheshit se ngelen duke me pyet pse je nda me lulen. :p
 
Hahaahahahahahaahahahah sjemi ndare thoji!
Jemi me afer se ansjehere:p:p
Nuk kam ndermend te djeg serish ekranin e tel nga lageshtia e puthjeve qe ti dedikoja ty me sy mbyll keshtu ne distance. :p
 
Nuk kam ndermend te djeg serish ekranin e tel nga lageshtia e puthjeve qe ti dedikoja ty me sy mbyll keshtu ne distance. :p
O ti u djegsh e u pervelofsh!
Se u patakseeeeeee :p:p
 
Perlotur po, dje, sot, humba 1 mik nga nje semundje e rende.
 
Ne mengjes kur po degjoja nje keng.
Mu kujtua dikush.
 
Para 5 ditesh kur Ato qe do me shume ne kte bote vuajne dhe smundesh te besh dot asgje per tjua lehtesuar dhimbjet...
 
Para 5 minutash kur po lahesha mu fut shampoja ne sy.hera pare qe mu duk vetja qorre ??????
 
Kur kam qene femije, sot e kam te veshtire te qaj.
 
Dje... Per gishtin e vogel te kembes qe e lendova te tavolina punes... Lote e ç'lote thuaj
 
Para 5 min i thashe plakes: na sill te qerojme ca qepe se ngela pa postu ke kjo tema e loteve.
 
Për nënën time
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.