Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vajzat ju pergjigjen pyetjeve tuaja...

Nga 1 ne 10, sa e vleresoni pelqimin me shikim te pare?
 
Nga 1 ne 10, sa e vleresoni pelqimin me shikim te pare?
Edhe pse sme eshte drejtuar mua po pgj me 3 sepse mund te jesh i bukur sa te duash Por Po sme eci muhabeti bukurija svlen
 
  • Pëlqej
Reactions: AMG
A jane meshkujt me inteligjente se femrat.!!
 
cfar pelqeni tek nje mashkull ne pamjen e jashtme
 
Nese nuk i drejtoheni vajzes perkatese sdo ju pergjigjet me askush.
 
Un e kam pyetjen per te gjitha vajzat
 
Syt, sepse nuk genjejne kurr Jan Netedy.com e shpirtit e perher e shoh né sy ate qe kam perball nga ato sy kuptoj né ato fjal qe nxjerr nga goja jan te verteta ose jo.

Dhe kam nje thenie qe e perdor perher eyes secret
 
  • Pëlqej
Reactions: AMG
Syt, sepse nuk genjejne kurr Jan Netedy.com e shpirtit e perher e shoh né sy ate qe kam perball nga ato sy kuptoj né ato fjal qe nxjerr nga goja jan te verteta ose jo.

Dhe kam nje thenie qe. E perdor perher eyes secret
po si i behet me syt jeshil??
 
te pyeta per jeshilet meqe i kam edhe vet... si bej rreklam te tjerve
Edhe une tu pgj meqe I kam dhe vet qe po ti shohesh te tregojne ke ke perball Por varet a di ta lexosh
 
njejt esht te lexoj qe ne sy pa folur hic... mjaft te ngresh koken e te me shohesh ne sy
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.