Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Vajzat ju pergjigjen pyetjeve tuaja...

Nga 1 ne 10, sa e vleresoni pelqimin me shikim te pare?
 
Nga 1 ne 10, sa e vleresoni pelqimin me shikim te pare?
Edhe pse sme eshte drejtuar mua po pgj me 3 sepse mund te jesh i bukur sa te duash Por Po sme eci muhabeti bukurija svlen
 
  • Pëlqej
Reactions: AMG
A jane meshkujt me inteligjente se femrat.!!
 
cfar pelqeni tek nje mashkull ne pamjen e jashtme
 
Nese nuk i drejtoheni vajzes perkatese sdo ju pergjigjet me askush.
 
Un e kam pyetjen per te gjitha vajzat
 
Syt, sepse nuk genjejne kurr Jan Netedy.com e shpirtit e perher e shoh né sy ate qe kam perball nga ato sy kuptoj né ato fjal qe nxjerr nga goja jan te verteta ose jo.

Dhe kam nje thenie qe e perdor perher eyes secret
 
  • Pëlqej
Reactions: AMG
Syt, sepse nuk genjejne kurr Jan Netedy.com e shpirtit e perher e shoh né sy ate qe kam perball nga ato sy kuptoj né ato fjal qe nxjerr nga goja jan te verteta ose jo.

Dhe kam nje thenie qe. E perdor perher eyes secret
po si i behet me syt jeshil??
 
te pyeta per jeshilet meqe i kam edhe vet... si bej rreklam te tjerve
Edhe une tu pgj meqe I kam dhe vet qe po ti shohesh te tregojne ke ke perball Por varet a di ta lexosh
 
njejt esht te lexoj qe ne sy pa folur hic... mjaft te ngresh koken e te me shohesh ne sy
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.