Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

1 ore kafe.

Sdi pse kjo puna e stolit..ne nje park ku ka rene gjethet me duket dicka shume afer tipit te @TinkerBell . Kshuqe po them me tinkun.

P.S Ishalla ske nga ato librat e trashe me vete se do cohem do iki mbas 10 min :p
Një orë kafe dhe të vij me libra ?
Like , no way :p
Kushti vetëm nga unë do ishte , mos të përmëndet fjala Forum.

Tema : Siç duket , e paskam orën e kafes me @iMp4Ct xP
 
O gocaa ne fyt ishallaa:p
P.S do doja 1 ore kafe me @Opium te disktojme
Mbi paqen ne gjirin persik :p
 
Kjo eshte e bukura ketu.Te gjithe kto kafexhinjt jane 15 minuta larg njeri tjetrit e kafen e pijne ketu ne forum. :p

Tema: Me asnje :p
 
Kjo eshte e bukura ketu.Te gjithe kto kafexhinjt jane 15 minuta larg njeri tjetrit e kafen e pijne ketu ne forum.

@iMp4Ct jo o qeroso jo se ne fier ku jam une skam asnji :D
 
Kush don te pij kafe me mua ju bej me dije se diten e shtune paradite jam ne Tirane me rastin e protestes qe organizo partia demokratike.Autobusi nga Lushnja mberrin ne Tirone rreth ores 10.Nga ora 10 Deri ne 12:30 me gjeni te piramida.Do jem i veshur me trecerekshe fesh feshe ngjyre jeshile,bluze me menge zhapone ngjyre te verdhe e cila shkruan para "Viva La Vida Loca" si dhe shapka me gisht me flamurin e brazilit.Kafet i paguj une.
FLM :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.