Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

22 Maj -10 vite nga tripleta e inter💪💙🖤

Sole

💙
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
9,654
Pëlqime
8,100
Pikë
113
Mosha
30
Location
🌊
Sot nuk esht nje dite normale,
sot eshte nje dite speciale.
22.05 eshte nje nga ditet me kuptimplota te jetes te nje interisti.kjo,sepse ne kete dite, 10 vite me pare eshte shkruar emri i INTER me germa te arta ne historine e futbollit boteror dhe Italian
Kjo sepse ata qe bejne historine , festojne gjithmone.E kjo dite eshte vet historia
Si e tille duhet festuar
.Gezuar 22 majin e magjishem interista

Sot nje dite speciale me shume kujtime
Qendroni me ne dhe gjithmone Amala💪
54242
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Kontributor
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
19,963
Pëlqime
24,523
Pikë
113
Location
?? & ??
Suksese lal ishalla mare e mire 🤗 fino alla fino aty po na rruhet ne juvja app interin une kam hallin e bedrijes ti ke hallin e bujarit ktu eshte problemi per momentin kush fiton 😜
 

Mr. A

In vino veritas! 🍷
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Mar 18, 2020
Mesazhe
3,922
Pëlqime
2,787
Pikë
113
Sot nuk esht nje dite normale,
sot eshte nje dite speciale.
22.05 eshte nje nga ditet me kuptimplota te jetes te nje interisti.kjo,sepse ne kete dite, 10 vite me pare eshte shkruar emri i INTER me germa te arta ne historine e futbollit boteror dhe Italian
Kjo sepse ata qe bejne historine , festojne gjithmone.E kjo dite eshte vet historia
Si e tille duhet festuar
.Gezuar 22 majin e magjishem interista

Sot nje dite speciale me shume kujtime
Qendroni me ne dhe gjithmone Amala💪
View attachment 54242
Tamam speciale si dite, ti biles do jesh akoma gjallë pas 30 vjetesh te shijosh naj dopiet a triplet tjeter😛😂😜🤪🤪
 

Vinj0l

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
901
Pëlqime
936
Pikë
93
Location
Fier
Ai Milani im po ben 15 vite qe sdihet ka ka humb e une prape jam tifoz ui cmendur i tij
ti thu tripleta :p
 

Sole

💙
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
9,654
Pëlqime
8,100
Pikë
113
Mosha
30
Location
🌊
Ai Milani im po ben 15 vite qe sdihet ka ka humb e une prape jam tifoz ui cmendur i tij
ti thu tripleta :p
Popo milani ka mbaru si skuader😛
Me perpara po
Tani ti rroje ibra🤪
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top