Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A do ia lanit kembet te dashurit/dashures , burrit/gruas tuaj ?

Pyete ate presidentin tend mire ka qejf ai tja gudulisesh cik kembet apo fare🤔
😂😂
E mire ok se u bera e lig fare une,nese lodhet shumeee nga puna kur te martohem jo tn se yhy kemi kohe por sigurisht do ja shpreh dashurin e perkujdesjen duke i ber ndonje masazh,aman kurre nga hici!
 
hahaha o sa kam qesh sote :lolx: :lolx:
Gruja eshte Netedy.com burrit thone.. Pas nje gruaje te qeshur, qendron pas nje burre me ë te madhe 🥰
 
😂😂
E mire ok se u bera e lig fare une,nese lodhet shumeee nga puna kur te martohem jo tn se yhy kemi kohe por sigurisht do ja shpreh dashurin e perkujdesjen duke i ber ndonje masazh,aman kurre nga hici!
Mos bej zhurme por merr leksionet se sti jap ti fotokopjosh, ta dish!
 
Paskan fut fjalen pasqyr3 ne spam. Me qenka bere netedy.com🤣
 
😂😂
E mire ok se u bera e lig fare une,nese lodhet shumeee nga puna kur te martohem jo tn se yhy kemi kohe por sigurisht do ja shpreh dashurin e perkujdesjen duke i ber ndonje masazh,aman kurre nga hici!
Gabim ti je gabim burri eshte per mos ta respektuar ai duhet te punoj te rropatet qe ty mos te te mungoj kurrsesi thori 2 metrosh,te besh qejf nga mengjesi deri ne dark duke pare telenovela,pastaj shoping,dhe kur te vi ai merr edhe pecin dhe hy dore qe te dera zbutja kurrizin ne dru,veri dhe perparsen te filloj te gatuaj,rrasi dhe bebin ne krah gjithe naten dhe ohooo ska si ty…😛

A jeni serioza mo,,jemi njerez dhe ka humbur komplet humanizmi dashuria dhe ndergjegjia bashke me to,askush nuk flet per robet parazit qe pertojn te pastrojn veten e tyre po flasim per njerez normal ne te cilet urojm qe kurre mos qoft nevoja ta uli mezin as mbreteresha dhe as mbreti per te lare kembet e askujt,por riperseris ate cka thash me larte,ka plot individ te cilet pastrojn pleq dhe plaka kudo neper bote dhe ajo cka verej te ju eshte cinizmi dhe mungesa e theksuar e njerzllikut.
 
Gabim ti je gabim burri eshte per mos ta respektuar ai duhet te punoj te rropatet qe ty mos te te mungoj kurrsesi thori 2 metrosh,te besh qejf nga mengjesi deri ne dark duke pare telenovela,pastaj shoping,dhe kur te vi ai merr edhe pecin dhe hy dore qe te dera zbutja kurrizin ne dru,veri dhe perparsen te filloj te gatuaj,rrasi dhe bebin ne krah gjithe naten dhe ohooo ska si ty…😛

A jeni serioza mo,,jemi njerez dhe ka humbur komplet humanizmi dashuria dhe ndergjegjia bashke me to,askush nuk flet per robet parazit qe pertojn te pastrojn veten e tyre po flasim per njerez normal ne te cilet urojm qe kurre mos qoft nevoja ta uli mezin as mbreteresha dhe as mbreti per te lare kembet e askujt,por riperseris ate cka thash me larte,ka plot individ te cilet pastrojn pleq dhe plaka kudo neper bote dhe ajo cka verej te ju eshte cinizmi dhe mungesa e theksuar e njerzllikut.
Epo njerzit e sotshem ta marrin per dobsi,dhe i rritet mendja thot ate zogun e kam kafaz une nrml sdo iki se me lan me pastron,ben nje xhiro miku neper clube edhe vjen shtepi pstj. A ja vlen?
 
Epo njerzit e sotshem ta marrin per dobsi,dhe i rritet mendja thot ate zogun e kam kafaz une nrml sdo iki se me lan me pastron,ben nje xhiro miku neper clube edhe vjen shtepi pstj. A ja vlen?

💋💋

IMG_1718.jpeg
 
Sot njerzit ta marrin miresin per dobsi ndaj them,kemi frik te jemi vetvetja te jemi njerz te mire te shprehemi te qajm hallet,te tregojm dobsit dhe fatkeqsit tona qe te mbeshtetemi diku,por jo e pamundur aty te qellojn me shume,ndaj me mire e ftoht nga pak me tr gjithe.
Me kohen do kuptosh qe distancimi eshte zgjedhja e duhur qe ke bere por jo hipokrizia,kudo ku kam qen dhe kam shkelur kurre nuk me tjetersoj ambjenti nuk jap shume flas shume pak por kur flas marre parasysh qe nje bote e gjithe te jete kundra meje mendimin tim nuk ma tjeterson dot.
Kidush lepurush e mire apo e keqe qofsh qendro gjithmon ti nese eshte nevoja beje rrugetimin e vetme por kurre mos ndiq bagetit nese nuk ndani te njejtat ide,vetem dhe vetem per te pasur shoqeri.
Xhan ty 😘
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.