Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A esht e veshtir te duash dike ne ditet e sotme..

Kur hap nje teme, eshte mire te zgjerohesh pak, sepse nuk eshte e mjaftueshme vetem titulli i temes ne forme te pyetjes dhe komenti yt i pare, thjeshte nje emoji.
 
Kur hap nje teme, eshte mire te zgjerohesh pak, sepse nuk eshte e mjaftueshme vetem titulli i temes ne forme te pyetjes dhe komenti yt i pare, thjeshte nje emoji.
O shef sa kritik je ?? do ja marr doren avash avash a asht lagje e re per mu kjo?
 
O shef sa kritik je ?? do ja marr doren avash avash a asht lagje e re per mu kjo?
E shoh, e mos ke merak do ja marresh, doren pra ?
Po kembet?
 
Përveç se familjen që e do pa asnjë lloj interesi, për të tjerat ësht e vështir ,jetojmë në një bot intrigash e manipulimesh dhe me njerëz të çdo rangu ,duhet shum siguri në atë që kërkon dhe do ?

Ti hapsi i temës @Privat_man pse nuk jep dhe ti mendimin tënd kur hap temën? ??
 
Nuk është e vështirë të duash dikë..
Njerëzit duan e kafshët shtëpiake e jo më njeriun...
Vështirë ta gjesh dikë që të të dojë po me të njëjtën forcë
Unë fatmirësisht kam e më kanë.?
 
E veshtir esht ta mbash dashurin per jetgjatsi mendoj sepse ky prb esht shum i madh ne kto koh,lidhjet jan shum te shkurta,te pakta jan ato lidhje per jete
 
Te duash si??
Esht e thjesht te duash cdo lloj kafshe qe sheh ne rruge, cdo femije cdo te moshuar...
Por me e thjeshta fare esht te duash familjen tende e njerzit qe ke perzemer...nese ke zemer ?
 
Eshte bere pak e veshtire te duash ne ditet e sotme. Mbaj mend dikur dashuronim duke shkuar te dyqani bukes ... nje here rashe ne dashuri duke blere cigare te hapura ?
 
Eshte bere pak e veshtire te duash ne ditet e sotme. Mbaj mend dikur dashuronim duke shkuar te dyqani bukes ... nje here rashe ne dashuri duke blere cigare te hapura ?
E ke qa per bes haha
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.