Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A ju ka prish shoqeria??

Nese e ke menden per me u prish prishesh vet se mendon mir eshte ska çte bej shoqeria ne kte
 
Ndikon shoqëria por jo sa të të ndryshojë nëse je një njeri i pjekur, thjesht largohesh prej tyre.
 
Jam rrit me 3 shok cdo gje e benin te tre gabimet dhe te mirat dmth kan qen aventura moshe. Nersa tani nuk ndikohem nga shoqeria dhe as nuk perpiqem te manipuloj dike.
 
Sa per temen a mka prish shownia ???
Me ka zhgenjy po.
Pranaj maj shok kafeje
2 shoke i kam miq
 
Jo shoqeria ka vendin vet e une mendimet e mija
 
Her na ka prish e her na ka ndreq po shyqyr zotit kam dhuraten me tmadhe kam.shok tmir ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.