Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A ndikon arsimimi në një lidhje?

une mendoj qe ka shume lidhje, tashti qe ka raste lidhjeje atipike jam ndakort.

por ne fund te fundit tenxherja don kapakun e vet...?
 
Ndikon pak,,por mos harrojm se te jep dhe fuqi.
 
po po vetem mhb ? ama mvaret se une mund te flas per lopt dhe ti per medicine ..shume larg, sna shko mhb ?
Shum lehte e ngordhim lopem tende rruges me nje gjelper ja dy profesione ran ne rehati?
 
jo te zan sherri me ma vra lopen ?

skam besim, nje here ja fut gjilpanen lopes ehehe e kush te tha qe sma fut edhe mu ...?
 
Je me i rezikshem se lopa,,ja qe i harxhova me te shkreten lope ska me?

tema;ndikooon edhe varet ca eshte ?
 
Mire qofshi te gjithe bashk un me ju,,
Nuk ndokon se e rraf ?
 
Mire qofshi te gjithe basgk un me ju,,
Nuk ndokon se e rraf ?

varet si e rraf ti ?

po qenke pak e dhunshme nje here me ja ngul gjilpanen tashti me e rraf ...epo une kam frike po i bie nga rruga tjeter ...?
 
Une psh do me pelqente Cobanesh se vec ate di te bej,
ne skemi pasur mundesi te shkojme ne shkolle se duhej te Ruanim Lopet

Ps: Tema
JO :lolx:
 
Nuk mund te replikosh me "budallain". Mendoj qe ka shume rendesi sic eshte shprehur dhe @Zana me lart qe duhet njefare balancimi ne keto lidhje. Ne momentet e para ndoshta mund te jesh i verbuar nga dashuria por gjate jetes do lindin me siguri shume konflikte qe padyshim do kishin ndikim te madh.

Wtf ?
Çne une qe i pajtohem mendimit te zonjes ne fjale?
 
Normalisht qe po,nje njeri i arsimuar nuk mund te pershtatet apsolutisht me dike te paarsimuar,do kete gjithmon kontradikta njohurish dhe IQ.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.