Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A njeh dashuria moshë?

A besoni ju Forumista se diferenca e madhe e moshes ose diferenca jo e mjaftueshme midis partnerve esht problem per nje lidhje dhe krijimin e nje familje te shendoshe? Cila do ishte mosha ideale per ju personalisht dhe pse !??
 
Ka si ska rendesi mosha ne nje lidhje.
Nuk do preferoja nje me te vogel se vetja,apo nje qe esht 10 vite me i madh se un.
Nuk esht puna tek paragjykimet,thjesht nuk me pelqen.
 
A difference in age so long as it is involving 2 mature adults is just fine.?

It shouldn't be a problem as long as there's sincere love, honest dedication and mature understanding?.

Nuk kam moshe ideale, deri 10 vjet me i madh e pranoj( me shume se besoj lol) ?

Ndersa me te vogel se vetja asnjehere!!?
 
Asihere nuk e kam shiku moshen edhe pse e pranoj qe me terheqin me shume femrat me te medha se vetja.....Age is just a number !!!
 
Normalisht qe ka spo flasim per seks apo per ta pas te dashur por nese flasim per nje lidhje serioze diferenca e madhe ne moshe perben problem ne menyren e te konceptuarit te gjerave...nga ky mos konceptim i njejte lindin dhe problemet e tjera.
 
Last edited:
Po. Ka rensi ..po varet dhe nga pjekurija e robit.. Ca esperjenc jete ka pas..etj.. +5 -2 nga un.
 
Kur behet fjale per nje lidhje serioze asgje nuk eshte problem nese ka dashuri mosha eshte thjesht nje numer.
 
Mjafton Mos jet minorene dhe mosh e 3 :)
 
per mua nk ka rendesi mosha mjafto te jet njeri i pjekur . me te vogel se vetja bahhh nrm qe se dua po t jet per kalama kalama jam vett :p ?
 
mashkulli piqet me ngadale se femra e normalisht Plaket me ngadale se femra
gjithsesi.........
Dashuria nuk njef Moshe..........
Ndersa partneren......... Mjaftoj te me kuptoje e ta kuptoj
te jete besnike ne lidhje sic sillem une vete
dhe nese une i bej dicka keq << gje qe kurre ska per te ndodhe >>
Kerkoj qe ajo te ma ktheje dy here ne te keq
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.