Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Askush se di?

Word forms: kiddos. vocative noun. You can call someone kiddo, especially someone who is younger than you, as a sign of affection.~kerkoje ne googl
 
Askush se di si ndihet personi tjeter
 
Askush se di jeten e tjetrit dhe e verteta eshte gjithmone ajo qe nuk thuhet dhe jo ajo qe thuhet, per te mbrojtur ate qe nuk thuhet.
Por disa njerezit jane? sikur ne shpirt dhe kapen mbas atyre qe shkruan dhe mendojne se te poshteruan.
Hej Zot?
 
  • Përqafime
Reactions: Mia
Askush se din qe une e kam harru passwd e @Alboy
 
Se cfare ndodh deri ne minutin e fundit .
 
Askush se di me t'vertet ndjenjen tcilen ti s'mund ta pershkruajsh me fjale
 
Askush s'e di dhe askush nuk duhet t'a dine se si ndihemi ne vetvete
 
Me mire sepse ka shume njerez qe e marrin ne menyra te ndryshme ...kështu me mir s'din asnje si je dhe it's ok
Po pse duhet ta mendosh ate pjesen “e marin ne menyra Te ndryshme” ti e jep versionin tend pastaj si interpretohesh pak rendesi ka
People always gonna talk
 
Po pse duhet ta mendosh ate pjesen “e marin ne menyra Te ndryshme” ti e jep versionin tend pastaj si interpretohesh pak rendesi ka
People always gonna talk

Ke shume te drejte ne nje pike te kesaj ...por mendimi im eshte sa më pak Dine si ndihesh aq me mire eshte
 
Ke shume te drejte ne nje pike te kesaj ...por mendimi im eshte sa më pak Dine si ndihesh aq me mire eshte
Sa me pak dine per ty aq me pak mund tju lendojne:)
Por si qenie sociale qe jemi gjithmone kemi nevoje per nje vesh Te degjoje ate cfare na “mundon”
Sometimes bie ne vesh Te shurdhet sometimes bie ne goje Te madhe ….
This is life
 
Askush se di se sa lodhem nganjehere, megjithate me quajne njeri pa gajle/derte
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.