Bebe Rexha kthehet dhe tregon të pasmet: Sepse unë mundem

molecule

{true ? false}
Dec 12, 2004
4,442
9,676
113
127.0.0.1
shoqeria.net


Me imazhet që publikon ajo pothuajse gjithmonë i ‘shpërblen’ me foto provokative, shkruan lajmi.net

Bebe në fokus të veçantë ka të pasmet gjigante dhe njësoj ka vepruar edhe këtë herë. Ajo ka kthyer kokën duke nxjerrë gjuhën jashtë ndërsa ka treguar vithet të cilat duken mjaftueshëm seksi në xhinset e zeza e të ngushta.

”Sepse unë mundem” ka shkruar këngëtarja shqiptare e famshme në botë, Bebe Rexha ndërsa nuk kanë munguar komentet pozitive dhe pëlqimet e shumta./Lajmi.net/


Cause I can…

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on Jan 16, 2018 at 4:38pm PST
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!