Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

C'do do beje ti per Shqiperine ?

Ne burg gjith politikanet dhe pseudopatriotet
Ne burg nuk ka ven per ato vlla se do korruptojn burgaxhit do bohen votime edhe nburg mrapw ? te derrat ti shkrish ti hullesh edhe pak acid mos ti ngelin derra nfyt
 
si gjithmon urinen ne zonen neutrale ahahahaa
Kjo e folur nuk te ben as me te mencur,as me fisnik o Niko. :)

Mendoja se do ishe jasht nga kjo mode e dale (por edhe gabojme)ne rastin konkret une. :)

Per Shqiperine e quaj veten nje qytetar te ndershem,edhe perpiqem te jem shembulli pozitiv tek te tjeret si nje qytetar i ndershem i saj. :)

Nqs do duhej te specifikoja si i ndershem (do e beja me dije),por di qe s'vlen (ne perandori xhuxhash. ;)
 
Kjo e folur nuk te ben as me te mencur,as me fisnik o Niko. :)

Mendoja se do ishe jasht nga kjo mode e dale (por edhe gabojme)ne rastin konkret une. :)

Per Shqiperine e quaj veten nje qytetar te ndershem,edhe perpiqem te jem shembulli pozitiv tek te tjeret si nje qytetar i ndershem i saj. :)

Nqs do duhej te specifikoja si i ndershem (do e beja me dije),por di qe s'vlen (ne perandori xhuxhash. ;)
deri diku ke te drejte i nderuar @Passion po ku qendron problemi ja me pak fjale po ta them se jam i sigurte qe me kupton OPOU ZIS KAI PATRIS thone kta racistet ktej plus qe ajo shqiperia e jone na ka detyruar te marrim rruget e kurbetit sepse aty vetem korrupsion hash... dhe kriminalitet prodhohet keshtu qe skam ndermend te bej asgje
 
Do e mjel ti marr qumeshtin sic po bejne e kta qeveritaret tane.
 
Si fillim do pyesja vetn??
Çfar mund ti ofroj unë vendit tim dhe jo çfar më ofron ai muaa?
Do ndihmoja gjdo njeri që ka nevoj jo vetm nga ana ekonomike poor gjdo aspekt.
 
Si fillim do pyesja vetn??
Çfar mund ti ofroj unë vendit tim dhe jo çfar më ofron ai muaa?
Do ndihmoja gjdo njeri që ka nevoj jo vetm nga ana ekonomike poor gjdo aspekt.
Me ate qdo aspekt zere se i ke dhon gjith boten ? do heq halli bukes ijer e kupton ti eshte turp ne 2020 dyqonet e lagjeve jane listat mullar per te ble buke mu me dhimset shpirt por skm mundesi lal se kur isha vet anetar liste se rrujti kush por nejse mo kjo o jet hill kak e shtro peta ?
 
Me ate qdo aspekt zere se i ke dhon gjith boten ? do heq halli bukes ijer e kupton ti eshte turp ne 2020 dyqonet e lagjeve jane listat mullar per te ble buke mu me dhimset shpirt por skm mundesi lal se kur isha vet anetar liste se rrujti kush por nejse mo kjo o jet hill kak e shtro peta ?
E di shum mir dhe të kuptoj,sepse sinqerisht ka hala persona të till dhe nuk den asnji mos me pas nromal gjdo njeri ka qef dhe dëshir me ik me pas dhe me dal gjodo kun aq ma tepr me u vesh bkr.
Nuk e kam për trup ta them jo vetm ktu por kudo që jam që tan i kena kalu ktē qē ti thuaa se po duket sikur ça them, sikur du me ra në sy a diçka e till,ndoshta kjo m'ka ba tē till dëshira që me i ndihmu tjr asht nga fakti që shum her vet i km provu kto gjanaa....
Por çuditem që shum jan ken anku për teatrin që u prish dhe thonin pse nk ngrihen,arsyejaa?
Nuk i ka ra n'mend popullit me ik tek teatri se ai piktori i ka varfëru aq shumm njerzit sa me luftu për buken e gojës,si mundet ai me ik kur nk din se ça ka me i dhan me hanger fmis vet,kur e shikon që ka dëshir me hec paraa por nk ka mundësi ???!!saa shumm flas ??por se di ndoshta nk ishte temaa me i than kto por i thsh kto që ndjejaa?
 
E di shum mir dhe të kuptoj,sepse sinqerisht ka hala persona të till dhe nuk den asnji mos me pas nromal gjdo njeri ka qef dhe dëshir me ik me pas dhe me dal gjodo kun aq ma tepr me u vesh bkr.
Nuk e kam për trup ta them jo vetm ktu por kudo që jam që tan i kena kalu ktē qē ti thuaa se po duket sikur ça them, sikur du me ra në sy a diçka e till,ndoshta kjo m'ka ba tē till dëshira që me i ndihmu tjr asht nga fakti që shum her vet i km provu kto gjanaa....
Por çuditem që shum jan ken anku për teatrin që u prish dhe thonin pse nk ngrihen,arsyejaa?
Nuk i ka ra n'mend popullit me ik tek teatri se ai piktori i ka varfëru aq shumm njerzit sa me luftu për buken e gojës,si mundet ai me ik kur nk din se ça ka me i dhan me hanger fmis vet,kur e shikon që ka dëshir me hec paraa por nk ka mundësi ???!!saa shumm flas ??por se di ndoshta nk ishte temaa me i than kto por i thsh kto që ndjejaa?
Pikerisht kjo eshte ideja qe e ka shit venin lal ? cdo gjo kalon te hinka atit boni show me lazaratin molli gjith shqipnin kishte pa nai here lushnja mos bonte shalqi se ishin tokaf ploy me bar. E shfrytezoj maksimum robt jane akoma ne burgje per 1cigare bar kan mor 4 vjet burg. Me burgun ja shton akoma me shum hallet familjeve edhe si bje menja ca bo ai ? nejse se edhe ne flasim por si dim si funksionojn gjonat por qe jane ne rrugen e gabume kte e kuptojm. Uroj te ndrryshoj edhe te jetojm edhe ne me rregulla edhe me drejtat e njeriut si ojesa me e modhe e europes se nuk shtyhet jeta vetem lufte ?
 
Nuk jam larguar e pse i kam jashtë familjen
Shqipëria spo bën asgjë për ne.
 
Nuk e di te them te drejten do ishte genjeshter cfare do te thoja por mendoj do isha nje qytetare e rregullt e do mundohesha te jepja dijet e mija ashtu si dhe ketu ku jetoj
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.