• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cfare Beni Per ti Treguar Partnerit/es,se sa Shume e Dashuron ti......

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,800
Mosha
27
1- Ben nje tatuazh te vogel me inicialet e tuaja
2- I dhuron nji korniz me foton tuaj me te bukur.
3- Te vetmen here qe i bere dhurat,ishte per ditelindjen e tij!!

I dhuroj nji korniz me foton time me te bukur,dhe i fal dashuri pa fund.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Miranda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
3,832
Mosha
23
Do ta beja tatuazh emrin e tij.
Por emri i tij eshte tatuazh ne zemren time.
Kshuqe nuk ka nevoje:D
 
Top