Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë do donit të ndryshonit në jeten tuaj?

Të isha më i shkathët,më me vetëkontroll dhe karakter të fortë.
 
Të ribëhesha vogëlushe
 
Një jetë e kaluar me gabime, jo vetëm që është më e ndershme, por më e vlefshme se një jetë e kaluar duke mos bërë asgjë..
 
Asgje... sepse te tillë ma ka shkrujt zoti.
 
Në jetën time asgjë
Por atë të @Mbushe_Tushe_Me_Uje_Fushe shumë gjëra
  • Të mos hiqte xhinset për @Zana n
  • Të mos flirtonte me @Iva n
  • Të mos puthte @Amara_La_Negra n
  • Të mos shikonte @Miranda n
  • Të shohë vetëm vertikalisht ?
  • Kaq kërkoj për momentin


Mos vallë kërkoj shumë??‍♀️
 
Per veten time do behem nga Dibrani ne Suedez :p
Per te tjeret do thoja:
- te nderroje @Zana foton e profilit se me ato shalet qe ka, i mori djemt ne qaf
- motra ime virtuale @Dorina te ndryshoje pozicioni i fotos se perndryshe do ngele ne dere
- kjo @Alea duhet te jet cik aktive ne forum, sepse gjate mungeses se saj, behem pasiv

Sa shume kerkoj nga jeta ???
 
Nothing Jeta eshte 1 rrugetim duhet tket kthesa fushore malore edhe gropa ?!
 
/me lëndohet
/me dorëzohet?
Sa për temën: do ndryshoj qëndrim.
Do shoh me sy e do plas me zemër?
 
Do ndryshojsha ket driten.e henes ta beja dilli se sgum.e ftoht nshpert
 
Do te deshiroja ta ndryshoja maredhenien time me nji vajze ketu ne forum.....
 
Te mbaroj shkollen e mesme se nga nxitimi kalova direkt te e larta dhe nga makuteria bera dhe nje master te kristali. :D
 
  • Kiss
Reactions: Iva

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.