Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë doni t'i thoni ?

@Qatipi tani pas iftarit do besh dy kaffe☕☕️ apo ti bëj vete! 😔
 
@centos pershendetje!
Faleminderit per ndryshimin e ngjyres!
Respekt!
@centos cne ky injorim, kalove kah rruga ime **** thej qafen tme thoje! U bene sikur nuk sheh shkronjat e mija! 😔🤗
 
Se do merziten,na e bejn me hile thon🙄
Askush nuk merzitet drejt teje,por dhe nese po le te fillojn te dhurojn argetimin tend apo pozitivitetin tend bashke me gjithe embelsin e botes dhe un e para do te ta heq ate titull ty 😛
 
@Mignonne une mendoj se kete here ndac me vote ndac pa vote te jemi te sinqert @shkupjane e meriton antaren e muajit,te gjithe e kemi pare sa aktive e ca ngjyre i jep forumit❤️
Zemerushe pertej shakave tani,une mendoj se ngjyrat dhe etiketimet nuk kane asnje rendesi dhe asnje perfitim,e di qe pas cdo ngjyre me teper eshte shija e vlersimit qe na mbetet dhe jam dakort.
Por te jem e sinqert keto ngjyra pink dhe mbreteresh dhe flutura un personalisht as i pelqej dhe as i preferoj ti mbart.
Gjithsesi kur te kesh pak kohe hape nje teme votimi me krejt antaret dhe me te drejt vote ja japim stemen e antarit te muajit ati/asaj qe e meriton. 💋
 
Zoti kabull agjerimin atyre qe agjeruan edhe sot
Nga sot eshte edhe namazi i nates, kemi hyre ne 10 netshin e fundit te Ramazanit, aty ku edhe gjindet nata e Kadrit.
 
Sdo ti lexosh kurrë këto fjalë por loti jot do të më mbes llavë përtej jetës! Albanë kjo ështe goditja më fatale e jetës por dhe e keqja ka fund, një ditë! Durimi është rruga e vetme në gjëmën e jetës tënde! 🖤
 
Të gjithë atyre që sot festojnë, Pashkët përzemërsisht uroj te ken një ditë të bekuar të mbushur me shëndet, dashuri, gëzim dhe lumturi të pafundme! Gëzuar për shumë mote këtë të diel të Pashkëve!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.