Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfare eshte me mire se nje shpirt binjak?

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
View attachment 50126T

Te gjesh flirtin (zjarrin) tend binjak-njeriu qe do ta coje mardhenien tuaj ne nje nivel qe se ke perjetuar kurre me pare,dhe do ta keni pergjithmon.

Ky flirt binjak eshte perkatesisht
“Gjysma tjeter e shpirtit tuaj”.
Eshte ai njeri qe do tju beje te ndiheni te permbushur,pasi ata jane Netedy.com juaj.

Sa e bukur duket,aq edhe sfiduese eshte ne te vertet.
Flirti juaj binjak,eshte me siguri shpirti juaj binjak.
por nje shpirt binjak nuk eshte gjithm i tille.

SI TA KUPTOJME QE E KEMI GJETUR??

~Ndjeni nje terheqje magjike mes jush.

~Keni nje ndjesi te cuditshme familjariteri dhe ndiheni te sigurt ne pranine e tij.

~Pasqyroni frikerat dhe pasigurite e njeri-tjetrit.

~Lidhja fizike qe ndani eshte e papare dhe,mund te merrni vesh vetem duke derguar energji.

~Nxirrni me te miren e personit tjeter,por e sfidoni gjitjashtu.

PO KUR KENI GJETUR SHPIRTIN BINJAK??

~ Do te ndjeni se gjithcka po shkon ne vendin e vet.

~ Gjysma tjeter do tju ndihmoje te qartesoni problemet.

~ Do ta keni me te thjeshte te afroheni me njerezit.

~ Do tju hapen horizonte te reja.

~ Edhe njerezit rreth jush,do te gjejne dashurine.
????
 
@Lori ca te thash sot pas drekes? Rri te thashe se do na dali naj paparac... Shife @SymphonY na ka bo foto me termo kamer gjat shkembimit termik dhe ka kuptuar cdo te thot shpirt binjak!


ps:. Sa me ka shijuar ajo fergesa e mamit ... ?
mmmmm (si ben @Bjondina2019 mmmmmmmm)

wakawakawakawaka
 
Ehu aaaaa anabela paska ra nkanal
Ti mir e ke moj xhan por kush ka guxim me e gjet shpirtin binjak se sot kan interesin ke leku i pelqen te tradhetoj jan te pakt ata qe pranojn shpirtin binjak
Me pak fjal bot interesi
 
Ose jam une mbrapsht si puna e venusit me planetet e tjere,ose njerezit ngaterrojne kte ceshtjen e shpirtit binjak.
Une nuk mund te them se mendimi im eshte absolut,por me then te drejten nuk mendoj se shpirtrat binjak lidhen me telepatine.
Perkundrazi shpirtrat binjak grinden me njeri-tjetrin,nuk kane te njejtat mendime apo te njejtat preferenca.
Perkundrazi mund te ken vite pa u pare e pa folur e serish do e perqafonin njeri-tjetrin plot mall.
Nuk eshte e thene qe shpirti binjak te lidhet me dashurine.
Ne jete te rastis qe nje i panjohuri/personi qe ju e keni inat te jet shpirti juaj binjak.
Shpirt binjak mund te jete vellai/motra,shoku/qja nje person qe ju jeni rritur me njeri-tjetrin.
Kam ven re qe shpirtin binjak e lidhni me dashurine.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.