Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë i bën femrat të lumtura?

Qetesia shpirterore besimi tek dikush lumturia e njerezve te dashur dhe embelsira per ne fund Dashuriaaaaa
 
Mbylleni temen
U skandalizua cdo posttim.
Bahh.
 
Femrat na duan ne qe te na shtrydhin sa here te lene nevoje...;)
 
Nuk ka nevoje te ndihmosh fantazite e tyre tani mor cun se do te te akuzojne per nderhyrje ne mendime...:p

Per nje masazh pas dushit kane nevoje...:D

Per dike te zbrasen se cben qe kur hapen syte deri kur u takuan me ne. Lol
 
E shikoni, vetem cunat komentojne ketu.. Sepse femrat akoma jane ne dileme se ca i ben te lumtura.. :p
 
E shikoni, vetem cunat komentojne ketu.. Sepse femrat akoma jane ne dileme se ca i ben te lumtura.. :p
O shpifs po presim te shohim sa dini ju ca na bon ne te lumtura?? se ska lezet po e treguam vet ??????
 
Respekti
Besimi
Ndjemja
 
Heccc merr nje laps, nje leter dhe fillo e shkruaj ca te ben te lumtur....Ose, jo nje leter por fletore te tere se nuk te del :p
 
Une i qendroj mendimit deri ne vdekje, jepi femres pak pushtet dhe shife si fluturon nga gezimi :p
 
Une i qendroj mendimit deri ne vdekje, jepi femres pak pushtet dhe shife si fluturon nga gezimi :p
Une fluturova, po kisha vene kembet ne toke:p
 
Tema: Mua personalisht me ben te lumtur vete fakti qe jam femer, jam e zonja vetes per cdo gje , deri me sot kam ecur me hapat e pare te prinderve te mi e me pas me aftesite e kembet e mia!
 
Une se kuptoj pse pergjigjen meshkujt ketu? A thua e kuptojne ndonjher nje femer totalisht ? I doubt it ?
Mendoj se nje femer e ben te lumtur vetebesimi dhe vlerat qe ka dhe padyshim nje large wardrobe , shoes and such ??
 
detaje shume te vogla :p
 
Per te gjith meshkujt qe nuk e din se ca e lumturon nje Femer, ja do ju tregoj une 9 pikat magjike ??

1. Degjoje!! Kur Femra flete pa,. ti prap degjoje dhe te jesh i bindur se me kte pike do ta besh te lumtur ?
2. Humori eshte po aq i rendesishem sa edhe ndegjimi!! beje te jet e qeshur....
3. Petting!! Per ato qe nuk e din se ca o kjo, kur jeni me partneren ne dhom te gjumit jo Bauuu LLau, por avash avash, rikujtoni fillimin e lidhjes tuaj :)
4.Coje ne Qiellin e 7te!! Nuk them te besh Marathon mirpo jo maro pune dhe fli si boll e vdekur ???
5. te kesh sy per detaje!! Gjerat e vogla e mbajn lidhjen e gjate, nuk them te shkruash romane por duet te jesh i vemendshem!! femrat i dashurojn gjerat e vogla, nje lule...nje ....sms.... nje kiss.... etj
6. Respektoni sferen private dhe lereni hapesire!!
Po qendruat 24 bashk, ndonjehere do ti shkoni ne nerva njeri tjetrit dhe nese fokusohi vec te partnerja humb atraktiviteti juaj si mashkull dhe nuk jeni me aq interesant, prandaj duet te ndiqni detyrat tuaja, Hobbyt tuaj dhe as shoket mos ti leni anash :)
7. Higjiena!!! E kam fjalen per Toiletten qe shumica meshkujve e bejn cicin ne kemb, kte gje e urrejn te gjitha Femrat edhe lani duart kur delni nga Banjo se lat nom ?
Nese nuk e ben me ne kemb, mos prit qe e dashura jote ti mush syte me lote, por gjithsesi do te jet mirnjohese per kte gje dhe do ta llogarise larte ?
8. pyjte dhe Respekto Familjen e saj!!
Nuk eshte e then te maresh cdo weekend ne tel vjerren, mirpo nese e do te dashuren tende atehere detyrimisht duet te ja dush edhe Familjen ?
9. behu i kujdesshem per ngrohtesin kur ajo ka ftohte....nje caj, nje par corape leshi apo edhe naj papuqe gucci ben mrekulli ?
 
Per te gjith meshkujt qe nuk e din se ca e lumturon nje Femer, ja do ju tregoj une 9 pikat magjike ??

1. Degjoje!! Kur Femra flete pa,. ti prap degjoje dhe te jesh i bindur se me kte pike do ta besh te lumtur ?
2. Humori eshte po aq i rendesishem sa edhe ndegjimi!! beje te jet e qeshur....
3. Petting!! Per ato qe nuk e din se ca o kjo, kur jeni me partneren ne dhom te gjumit jo Bauuu LLau, por avash avash, rikujtoni fillimin e lidhjes tuaj :)
4.Coje ne Qiellin e 7te!! Nuk them te besh Marathon mirpo jo maro pune dhe fli si boll e vdekur ???
5. te kesh sy per detaje!! Gjerat e vogla e mbajn lidhjen e gjate, nuk them te shkruash romane por duet te jesh i vemendshem!! femrat i dashurojn gjerat e vogla, nje lule...nje ....sms.... nje kiss.... etj
6. Respektoni sferen private dhe lereni hapesire!!
Po qendruat 24 bashk, ndonjehere do ti shkoni ne nerva njeri tjetrit dhe nese fokusohi vec te partnerja humb atraktiviteti juaj si mashkull dhe nuk jeni me aq interesant, prandaj duet te ndiqni detyrat tuaja, Hobbyt tuaj dhe as shoket mos ti leni anash :)
7. Higjiena!!! E kam fjalen per Toiletten qe shumica meshkujve e bejn cicin ne kemb, kte gje e urrejn te gjitha Femrat edhe lani duart kur delni nga Banjo se lat nom ?
Nese nuk e ben me ne kemb, mos prit qe e dashura jote ti mush syte me lote, por gjithsesi do te jet mirnjohese per kte gje dhe do ta llogarise larte ?
8. pyjte dhe Respekto Familjen e saj!!
Nuk eshte e then te maresh cdo weekend ne tel vjerren, mirpo nese e do te dashuren tende atehere detyrimisht duet te ja dush edhe Familjen ?
9. behu i kujdesshem per ngrohtesin kur ajo ka ftohte....nje caj, nje par corape leshi apo edhe naj papuqe gucci ben mrekulli ?

Perralla me mbret. E gjeti @ANGELIQUE eshte shalqini. Lol
 
Jepi credit cart dhe leri te livadhisin.... :) shikimi I syve te tyre ne ate moment eshte I paperceptueshem... lol
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.