Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë i bën femrat të lumtura?

Lumturia nuk ekziston.. Jan thjesht fragmenta emocjoni qe zgjasin pak dhe trupi yn leshon hormonet e lumturis... Por duke then kte ne kerkojm gjithnje te jemi te lumtur... E kerkojm ,e krijojm, e ndjekim, e enderrojm... Etj.. Un sjam e lumtur nga jeta ime dhe per kto gjera mendoj se sdo jem kur... Por mund te kem ato fragmente...mendoj se do me bente te lumtur nje person me te cilin puqem dhe qeshim shum bashk, kam nevoj x nje person pa pas detyrime me njeri tjetrin por thjesht te krijoj nje ishull lumturije me te .. Xshembull ta marr ne tel dhe te takohem x te hequr nje merzitje x te ngopur shpirtin (mos shifni detyrimisht gjera e akte seksuale ;p ) nje njeri qe vetem ta shofesh ne sy te heq merzitjen, nje njeri qe me pranon kshu si jam.ne te miren a ne te keqen jo te tentoj perher te me ndryshoj.. Nje njeri qe njef individualitetin tim dhe di ta vlersoj kapacitetin tim .. Nje njeri qe me ngroh shpirtin.dhe me ben te qesh ...!
 
Lumturia nuk ekziston.. Jan thjesht fragmenta emocjoni qe zgjasin pak dhe trupi yn leshon hormonet e lumturis... Por duke then kte ne kerkojm gjithnje te jemi te lumtur... E kerkojm ,e krijojm, e ndjekim, e enderrojm... Etj.. Un sjam e lumtur nga jeta ime dhe per kto gjera mendoj se sdo jem kur... Por mund te kem ato fragmente...mendoj se do me bente te lumtur nje person me te cilin puqem dhe qeshim shum bashk, kam nevoj x nje person pa pas detyrime me njeri tjetrin por thjesht te krijoj nje ishull lumturije me te .. Xshembull ta marr ne tel dhe te takohem x te hequr nje merzitje x te ngopur shpirtin (mos shifni detyrimisht gjera e akte seksuale ;p ) nje njeri qe vetem ta shofesh ne sy te heq merzitjen, nje njeri qe me pranon kshu si jam.ne te miren a ne te keqen jo te tentoj perher te me ndryshoj.. Nje njeri qe njef individualitetin tim dhe di ta vlersoj kapacitetin tim .. Nje njeri qe me ngroh shpirtin.dhe me ben te qesh ...!

varet nga njeriu sa e ve kufirin per te quajtur veten te lumtur.
ka ca qe kenaqen me nje gote kafeje, ka ca qe duan tere boten :p lol
 
Lumturia nuk ekziston.. Jan thjesht fragmenta emocjoni qe zgjasin pak dhe trupi yn leshon hormonet e lumturis... Por duke then kte ne kerkojm gjithnje te jemi te lumtur... E kerkojm ,e krijojm, e ndjekim, e enderrojm... Etj.. Un sjam e lumtur nga jeta ime dhe per kto gjera mendoj se sdo jem kur... Por mund te kem ato fragmente...mendoj se do me bente te lumtur nje person me te cilin puqem dhe qeshim shum bashk, kam nevoj x nje person pa pas detyrime me njeri tjetrin por thjesht te krijoj nje ishull lumturije me te .. Xshembull ta marr ne tel dhe te takohem x te hequr nje merzitje x te ngopur shpirtin (mos shifni detyrimisht gjera e akte seksuale ;p ) nje njeri qe vetem ta shofesh ne sy te heq merzitjen, nje njeri qe me pranon kshu si jam.ne te miren a ne te keqen jo te tentoj perher te me ndryshoj.. Nje njeri qe njef individualitetin tim dhe di ta vlersoj kapacitetin tim .. Nje njeri qe me ngroh shpirtin.dhe me ben te qesh ...!
Po pra
Çfare i bëka të lumtura femrat?
Kanë cituar më lart të gjithë atë "gjënë" që i bën te lumtur.
Dhe ty te bënka të lumtur, ardhja e një personi në jetën tënde.
Të gjithë kemi nevojërat tona.
 
Kto jane foto sa 1 mije fjale per femrat....shkojne e nxjerrin foto me domethenie gjasme :p
 
O plak pa fodullizm ose hipokrizi ta them kete femrat te lumtura ne realitet i bej une e mos te kesh asnji lloj dyshimi per kte


Ndersa ketu ne virtyalitet eeeee
Bijne te gjitha te shkretat pre e mashtrimit...
Anashkalojne persona te cilet as se kane idene se cilet jane......
 
O plak pa fodullizm ose hipokrizi ta them kete femrat te lumtura ne realitet i bej une e mos te kesh asnji lloj dyshimi per kte


Ndersa ketu ne virtyalitet eeeee
Bijne te gjitha te shkretat pre e mashtrimit...
Anashkalojne persona te cilet as se kane idene se cilet jane......
Ke fol si ai hoxha qe dha emisioni stop :p
 
Jo me jo germa jane i mer era po he :)
Germa germa po ju i fiksoni gjitha e i perdorni per piket dobet sa here jepet rasti :p ne thjeshr provokojme pak me fotot po ky albaner shume serioz flet :p
 
Germa germa po ju i fiksoni gjitha e i perdorni per piket dobet sa here jepet rasti :p ne thjeshr provokojme pak me fotot po ky albaner shume serioz flet :p

Mire qe e dini qe jeni dallavere :D
 
Qetesia shpirterore Lumturia dhe dashuria qe jep edhe mer ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.