Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfare ju beri per te qeshur sot?

Une vras veten pra, nga inati jot ... rri ti jeto me peng ne shpirt , nese ke nje te tille .... kafshe mosmirenjohese ?
Mire punk ti e di...
Te lutem me ler reaht.
Vazhdo
 
@Kiddo e di ca n'dodhi sot.
Ka ardh vajza e tezes nga Franca, edhe ishte djali i vajz tezes qe kishin ardh bashke me nji shok te veten.
Edhe une nrm isha duke pastru dhe isha ba si dreq.
M'thirr mama hojde shife kush ka ardh, bana sikur se niva , hojde , hojde shife.
E ume qe ja basha me tw vogel po qy si jam si dreq lene , ta po shof nej her tjt.
Ajo prap ????
Dmth tipike e mamave shqiptare.??
 
@Kiddo e di ca n'dodhi sot.
Ka ardh vajza e tezes nga Franca, edhe ishte djali i vajz tezes qe kishin ardh bashke me nji shok te veten.
Edhe une nrm isha duke pastru dhe isha ba si dreq.
M'thirr mama hojde shife kush ka ardh, bana sikur se niva , hojde , hojde shife.
E ume qe ja basha me tw vogel po qy si jam si dreq lene , ta po shof nej her tjt.
Ajo prap ????
Dmth tipike e mamave shqiptare.??
Hahahahhahhahahahahahah mamat tona jan legjenda,po te paska ven bojen para tij
 
Ky shkrimi ???

Një burrë, duke punuar në kopësht, pret gishtin. E mbështjell me një pecetë dhe kështu me gishtin që i rridhte gjak shkon për në poliklinikë.
Hap derën kryesore kur ç’të shohë, dy dyer të tjera secila me shënimet, “Të sëmurët” dhe tjetra “Të aksidentuarit”. Si njeri i qytetëruar që ishte hap derën “Të aksidentuarit”, vazhdon brenda i shfaqen përsëri dy dyer të tjera:
“Me gjakderdhje” dhe “Pa gjakderdhje”.
Siç pritej hyn tek ajo “Me gjakderdhje”.
Por përsëri përballë tij 2 dyer të tjera : “Me rrezik për jetën” dhe “Pa rrezik për jetën”. Hap derën “Pa rrezik për jeten” dhe përfundon përsëri në rrugë.
I nevrikosur shkon në shtëpi.
E pyet gruaja:
– Hë, të mjekuan?
– Askush nuk më vizitoi e as më mjekoi, por organizimin që kishin aty nuk e kam parë në asnjë vend tjetër....???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.