Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfarë keni bërë sot?

Ooo sa super zjarri?edhe ti?
Doja me tregu vepren e artit dmth ket gjan e betonit isha tu ec i pash ne rrige tak ta k ne bagazh dhe ja krijimi i kohes korones lol
 
Doja me tregu vepren e artit dmth ket gjan e betonit isha tu ec i pash ne rrige tak ta k ne bagazh dhe ja krijimi i kohes korones lol
Duket super..! I ke ca mend i ke kot te akuzoj un??
 
Nje permbledhje e shkurter dje cfare bera
1. Isha nisur per ne Korce, kur po kaloja ne Elbasan, mu kujtua @cyb3r dhe e pershendes shume ?‍♂️
View attachment 55479

2. Rruga ishte vertet i gjat, por ne Qafe Thane, prisja padurim te shikoja Liqenin e Pogradecit qe eshte vertet clodhese, kenaqesia e turisteve ?
View attachment 55480

3. Erdhi momenti per te pare Liqenin mbi koder. Cfare pamje? Mrekullia e Shqiperise ?
View attachment 55481

4. Bera nje pushim te shkurter. Eshte vertet clodhese te ndjesh aromen e Liqenit, te kenaq shpirtin ?
View attachment 55482

5. Mberrita ne Korce, "Parisi" i Shqiperise, nje nga qytetet me te preferuar te turisteve.
(me vjen keq qe s'ju dergoj te gjitha fotot por nje dite kur te shkoj serisht ne Korce do bej foto profesionale se kam shkuar per nje arsye familjare)
View attachment 55483

6. Dola me niperit duke bere gara me makina elektrike ? keta me rikthyen femijerine ?
View attachment 55484

7. Gjate rruges ishte idea ime te hanim krepa nje nga ushqimet e mia te preferuar ??
Dhe mendova para se te hanim ti bej tag gocave kut benim shaka per krepa (@Alea @Ersaa @Dorina @Relax1 ) ?
View attachment 55485

View attachment 55486

8. Dhe para se te largohesha, nipi im beri nje foto para se te largohesha nga Korca. Pra ky eshte udhetimi i nje dite te gjate por u kenaqa vertet ?
View attachment 55487
 
55506
Dua nje dhurate si kjo, do ma sjellesh? :p

Kam vu ? npunë me ??
fshije shpejt se perndryshe do vuash pasoja (dislike-un e @Milanisti -t ?? )
 
Dua nje dhurate si kjo, do ma sjellesh? :p

Po them qe e sajova te vjedh ta solla ffije fije :p e montum ja bom letrat e bone tek foto per forum erdhi ofla ta mori ? kshuqe sa tme merzitesh ti mu mshoji tojotes buk e uj skerko ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.