• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë nuk të pëlqen te unë?

Liber8

A pretty face can never trick me
Anetar i Stafit
N2t Mod
Mesazhe
8,164
Besoj qe kemi dicka qe n'forum s'pelqejme tek x anetari. Fjala vjen ndonje shprehje, postim, menyre si diskuton, etj etj. Pergjigjet mundeni me i jep serioze, po edhe nese i ktheni n'humor, pa lendu te tjeret, ju flm = )


Psh mu sme pelqen te vetja se qes foto veq kafe tu pi, edhe ato veq kafe turke 😜
 

Rrelse

🍁🍂🍃Kuksiane🍃🍂🍁
Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
38,491
Vendndodhja
F.C. Internazionale
Është një temë kështu...

Tema: është pozitive dredhza...its ok
 

Mignonne

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
8,495
E vrt lendon shpirti t puth nga larg tung
Patjeter lendon,nga ata qe vlejn normal te derrmon,,,por ti dhe e verteta nuk i keni mire punet,keni molen ne mes keshtu qe mos te futem edhe un ne mes bej next ti dhe puthjet e tua.🌹
 
  • Hahaha
Reactions: Lei

Lei

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,735
Vendndodhja
Shume larg..!
Patjeter lendon,nga ata qe vlejn normal te derrmon,,,por ti dhe e verteta nuk i keni mire punet,keni molen ne mes keshtu qe mos te futem edhe un ne mes bej next ti dhe puthjet e tua.🌹
Edhe netin eshte gjynah ta hargjosh me njerez t tille tung bashke sa per t futmen tende n mes aq dua une pirvu
 
Top